برگزاری اولین نشست هم اندیشی اعضای هیأت علمی دانشگاه/ تصاویر
اولین جلسه اعضای هیئت علمی دانشگاه مذاهب اسلامی با ریاست محترم و معاونین دانشگاه روز یکشنبه 9 آبانماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، نخستین نشست استادان و اعضای هیئت علمی دانشگاه مذاهب اسلامی با حضور جناب آقای دکتر احمد مبلغی؛ ریاست محترم دانشگاه،جناب آقای کریمی معاون اداری و مالی، دکتر دولابی معاون آموزشی، دکتر ضیائی معاون پژوهشی و دکتر جمالی فر معاون فرهنگی دانشجویی  در محل سالن جلسات برگزار گردید.


در این جلسه ابتدا دکتر مبلغی از زحماتی که درگذشته برای جذب هیأت علمی دانشگاه صورت گرفته و ابراز خرسندی از اقدامات اخیر در این خصوص تشکر و تقدیر کرد.

دکتر مبلغی همچنین بر پیگیری امور مربوط به اعضای هیأت علمی دانشگاه مذاهب اسلامی تاکید کرد و گفت: ما اگر بخواهیم ارزش دانشگاه را بالا ببریم یکی از راهکارها این است که آن نقطه کانونی و هسته اصلی که علم و ارزیابی به او ارجاع داده می شود و تولید و انتقال معرفت به دانشجو از آن طریق انجام می گیرد یعنی هیأت علمی را تقویت کنیم.

ریاست دانشگاه خاطرنشان ساخت: ما از حرکتی که در دانشگاه مذاهب اسلامی از گذشته در این خصوص آغاز شده خوشحالیم و از پایه گذاران این حرکت تشکر می کنیم و در این دوره نیز باید کمک کنیم دقیق تر، قوی تر و عمیق تر این حرکت جلو برود.
 

در ادامه تعدادی از استادان عضو هیأت علمی دانشگاه نقطه نظرات خود را بیان نمودند و در پایان  «سرکار خانم دکتر دانش پور» عضو هیأت علمی دانشگاه  از گروه فقه و حقوق واحد خواهران دبیر نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه انتخاب شد.

 
   1395/8/12 13:20