برگزاری "یادواره شهدای دانشجوی استان کردستان" به همت واحد سنندج دانشگاه/ تصاویر
یادواره شهدای دانشجوی استان کردستان با مدیریت دانشگاه مذاهب اسلامی واحد سنندج در سالن اجتماعات امام خامنه ای سنندج برگزار گردید.

در این مراسم که با عنوان گرامیداشت دانشجوی شهید جواد کاکه جانی برگزار گردید، حجت الاسلام و المسلمین باباشاهی نماینده ولی فقیه در سپاه کردستان سخنرانی کرد. همچنین پدر شهید کاکه جانی نیز به بیان خاطراتی پیرامون این شهید پرداخت.


همچنین سرپرست و معاون شعبه سنندج همزمان با سالروز تولد دانشجوی شهید جواد کاکه جانی در تاریخ 9/2/96 با حضور در منزل ایشان، یاد و خاطره این شهید بزرگوار را گرامی داشتند.

در این سرکشی که سرپرست و معاون واحد سنندج به همراه جمعی از پرسنل و مسئولین پایگاه بسیج دانشجویی شعبه سنندج نیز حضور داشتند، سیدکامران فتح اللهی سرپرست واحد سنندج با اشاره به فداکاری های این شهید عزیز، زنده نگه داشتن یاد شهدا را وظیفه تمامی آحاد جامعه دانستند و بر ادامه راه این شهید عزیز تأکید کرد.

پدر شهید کاکه جانی نیز ضمن تشکر از دانشگاه مذاهب اسلامی در زنده نگه داشتن یاد این شهید اظهار داشت: دانشگاه مذاهب اسلامی همواره پیشرو در برنامه های ارزشی و فرهنگی بوده و این قابل تقدیر می باشد.  در پایان هدیه ای به رسم یادبود به فرزند شهید جواد کاکه جانی اهداء گردید.

خاطر نشان می شود دانشجوی شهید جواد کاکه جانی در تاریخ 6 تیرماه 1395 مصادف با بیست و یکم ماه رمضان و در شب پرفضیلت قدر در منطقه سروآباد استان کردستان به درجه رفیع شهادت نائل گردید. وی همچنین افتخار حضور در سوریه به عنوان مدافع حریم آل الله را نیز داشت.

تصاویری از این مراسم و دیدار را مشاهده می نمائید:

  
   1396/2/16 15:03