انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه مذاهب اسلامی و دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)
به گزارش روابط عمومی  در جریان دیدار مدیر دفتر همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه مذاهب اسلامی با مدیر دفتر همکاری های بین المللی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) در مشهد مقدس برای هم افزایی و همکاری های علمی و بین المللی تفاهم نامه همکاری امروز سه شنبه 19 اردیبهشت ماه به امضا طرفین رسید.

به دنبال توسعه زمینه های همکاری میان دانشگاه مذاهب اسلامی با دانشگاه های داخلی و خارجی در دوره مدیریت جدید، حجت الاسلام والمسلمین دکتر جهانگیری مدیر دفتر همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه مذاهب اسلامی با دکتر روشن دل مدیرکل دفترهمکاری های علمی بین المللی دانشگاه امام رضا(ع)  وابسته به آستان قدس رضوی، دیدار و زمینه های همکاری طرفین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه بر لزوم توسعه همکاری میان دانشگاه های همسو جهت دستیابی به اهداف مشترک تاکید شد و بر این اساس پیشنهاد دکتر جهانگیری مبنی بر انعقاد تفاهم نامه جهت بستر سازی برای همکاری های روز افزون  دانشگاه مذاهب اسلامی با دانشگاه امام رضا(ع) مورد پذیرش قرار گرفت.

تفاهم نامه همکاری دانشگاه مذاهب اسلامی و دانشگاه امام رضا(ع) دارای سه محور اساسی از جمله؛ همکاری در راستای راه اندازی مجلات علمی مشترک، کمک به دانشگاه مذاهب اسلامی جهت راه اندازی واحد مجازی و استفاده از تجربیات دانشگاه امام رضا (ع) در این زمینه و در نهایت زمینه سازی برای برگزاری اردوهای علمی و فرهنگی می باشد.

در پایان با طرفین ضمن تاکید بر لزوم عملیاتی ساختن مفاد تفاهم نامه فرصت ایجاد شده را برای هر دو دانشگاه فرصت خوبی ارزیابی کردند.
 


 
   1396/2/19 12:20