برگزاری مراسم جشن دانش آموختگی دانشجویان ورودی 92 واحد بندرعباس/ تصاویر
 جشن دانش آموختگی دانشجویان ورودی 92  شعبه بندرعباس و تجلیل از تیم برتر ششمین دوره مناظرات دانشجویی کشور نشان خواجه نصیر طوسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحد بنرعباس دانشگاه، در راستای قول مساعد ریاست محترم دانشگاه در جریاتن سفر به واحد بندرعباس، جشن بزرگ دانش آموختگی دانشجویان خواهر و برادر رشته های فقه و حقوق شافعی و امامیه  ورودی 92  روز سه شنبه مورخ 26/2/96 با حضور پرشور دانشجویان، خانواده ها و جمعی از اساتید برگزار گردید.


در ابتدای مراسم جناب آقای طباطبایی سرپرست واحد ضمن خیرمقدم به حضار دقایقی را به صحبت در خصوص دانشگاه پرداخت و این جشن را به دانش آموختگی و خانواده هایشان تبریک گفت.

سپس به وعده ای که در مراسم بزرگداشت روز استاد توسط جناب آقای دکتر ابراهیمیان به دانشجویان داده شده بود عمل گردید و از تیم منتخب دانشگاه در ششمین دوره مناظرات دانشجویی کشور که با موفقیت وارد مرحله منطقه ای شدند ، تقدیر ویژه به عمل آمد.


بعد از آن همزمان با پخش کلیپی که از عکس و ویژگی های تک تک دانشجویان فارغ التحصیل آماده شده بود با اهدا تندیس و لوح یادبود از آنها تجلیل شد.

در این مراسم همچنین برنامه هایی از قبیل مرور خاطرات دوران تحصیل، پخش کلیپ های طنز دانشجویی، قرائت سوگندنامه و گرفتن عکس دسته اجرا شد و شب خاطره انگیزی برای دانش آموختگان و خانواده های محترمشان رقم خورد. 
   1396/2/31 14:13