شرایط عمومی و اختصاصی و جدول کد رشته‎های دانشگاه مذاهب اسلامی در کنکور 96 / با امکان تحصیل رایگان در تهران،سنندج،بندرعباس و زاهدان
قابل توجه پذیرفته شدگان اولیه کنکور سراسری سال 96؛

دانشگاه مذاهب اسلامی، از بین داوطلبان خواهر و برادر گروه‌های آزمایشی(علوم انسانی، تجربی و ریاضی) پذیرفته شده اولیه در آزمون سراسری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، در سال 96 با امکان تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی در شهرهای تهران، بندرعباس، سنندج و زاهدان با حضور استادان برجسته كشور و بهره مندی از امکانات رفاهی و خوابگاهی دانشجو می‌پذیرد.

**شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی و جدول کد رشته های دانشگاه مذاهب اسلامی در(تهران، سنندج، بندرعباس و زاهدان) که در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری سال 1396 سه گروه آزمایشی( علوم انسانی، تجربی و ریاضی) درج شده به شرح ذیل می باشد.

** نکته بسیار مهم:
داوطلبانی که در زمان ثبت نامه اولیه کنکور سراسری کارت اعتباری دانشگاه های غیرانتفاعی و پیام نور را تهیه و اعلام علاقه مندی کرده اند و اکنون جزو داوطلبانی مجاز به انتخاب رشته هستند، می توانند رشته های دانشگاه مذاهب اسلامی را براساس علاقه خود در اولویت های انتخاب رشته نهایی خود  قرار دهند. بدیهی است داوطلبانی که از نظر سازمان سنجش رتبه لازم دانشگاه مذاهب اسلامی را کسب کنند اواخر مرداد ماه دعوت به مصاحبه شفاهی خواهند شد.


*جدول کد رشته های دانشگاه مذاهب اسلامی در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری سال 1396:


*شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی و کد رشته های دانشگاه مذاهب اسلامی:
 


 
   1396/5/16 12:11