پیام ریاست محترم دانشگاه مذاهب اسلامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۶
 
پیام ریاست محترم دانشگاه مذاهب اسلامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۶

با سپاس از الطاف ایزد یکتا و در آستانه آغاز سال تحصیلی ۹۷- ۹۶، حضور شما دانشجویان محترم را مغتنم شمرده و شروع بالندگی و پویایی شما عزیزان را تبریک گفته و مقدمتان را به ساحت مقدسی دانشگاه گرامی میداریم.
 

خرسندیم که عزم راسخ تان به ثمر نشست و با تلاش بی وقفه، گامی دیگر به اهداف علمی خود نزدیکتر شده و توفیق خدمت به کشور اسلامی را کسب کردهاید. حال دیگر، در پرتو تجارب ارزشمند سالها ممارست، با گام هایی استوارتر و اطمینان بخش تر، به سوی افق های نوین دانش بشری، هماهنگ با پیشگامان و نام آوران جهان امروز، حرکت خواهید کرد.

اینک که با باورهای متفاوت به خاطر کسب مهارت های مختلف به حوزه دانشگاه قدم می گذارید، بدانید که همگی دارای ایده آلی واحدید. همه در جستجوی طرق اعتلاء و بالندگی کشورید. در زمینه های بسیاری از جمله تکنولوژی، اقتصاد، علوم انسانی و مدیریت و سایر موضوعات علمی، نیازمند دستیابی به استاندارد های بین المللی و کسب اعتبار جهانی هستیم. لذا در این برهه از زمان، درک مسئولیت در قبال جامعه از اولویت برخوردار است.

جامعه ایران؛ سرافرازی این مرز و بوم و آبادی آن را از شما می طلبد. بی تردید راهی که در آغاز آنید به پویندگانی سرشار از امید و آرزو نیاز دارد. اگر از پس آن به خوبی برآیید دستاوردهای گران سنگی را برای خود، دانشگاه و جامعه به ارمغان خواهید آورد.
 دانشگاه مذاهب اسلامی

نیز با افتخار ورود تان به این سنگر مقدس را تبریک گفته و ضمن تلاش روز افزون و حمایت های بی وقفه، در این راه یار و یاورتان خواهد بود و موفقیت و سربلندی شما آیندگان کشور را از درگاه ایزد منان مسئلت می نماید.

دکتر محمد حسین مختاری
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی
   1396/7/1 11:34