شماره 46 مجله علمی_ترویجی "مطالعات تقریبی مذاهب اسلامی" منتشر شد
شماره 46 مجله علمی- ترویجی «مطالعات تقریبی مذاهب اسلامی» دانشگاه مذاهب اسلامی با سرمقاله‌ای از دکتر سید احمد زرهانی با عنوان «دیدگاه قرآن درباره پایان بحران‎های جهان اسلام» چاپ و منتشر شد.
 
به گزارش روابط  عمومی دانشگاه مذاهب اسلامی، مجله «مطالعات تقریبی مذاهب اسلامی» که با درجه علمی ـ ترویجی از کمیسیون بررسی نشریات علمی کشور از سوی دانشگاه مذاهب اسلامی منتشر می شود در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نیز نمایه می‌گردد.  
 
در جدیدترین شماره این مجله که به صورت فصلنامه منتشر می‌شود سرمقاله ای با عنوان «دیدگاه قرآن درباره پایان بحران‎های جهان اسلام» از دکتر سید احمد زرهانی چاپ و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.


همچنین در این شماه مقالاتی با موضوعات «مبانی هم گرایی اسلامی در نهج البلاغه» از دکتر بخشعلی قنبری، «اعراف از منظر مفسران فریقین»، از دکتر عباس مصلایی پور یزدی، حمید رضائی، فرشته مرزبان، «مبانی اندیشه سیاسی امام ابوحنیفه در دفاع از قیامهای علویان (زید بن علی و ابراهیم بن عبدالله)،از مسعود بهرامیان، علی تفتیان، جرایم ناشی از نفرت مذهبی، ازبهنام دارابی، «تحلیل جایگاه حدیثی حكيم بن حكم از منظر شیعه و اهل سنت» از هاشم اندیشه، محمدتقی دیاری بیدگلی، «تحليل و بررسي ديدگاه مفسران درباره آیات نسخ» از دکتر عبدالهادی فقهی زاده، اصغر طهماسبی بلداجی منتشر شده است.
 
 
   1396/8/8 12:45