به همت بسیج دانشجویی و اداره کل فرهنگی؛ ویژه برنامه روز دانشجو در دانشگاه برگزار شد/ تصاویر
ویژه برنامه روز دانشجو به همت بسیج دانشجویی و اداره کل فرهنگی دانشگاه مذاهب اسلامی در سالن شهید ماموستا شیخ الاسلام با استقبال پرشور دانشجویان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در این ویژه برنامه که با سخنرانی جناب آقای دکتر علامتی و سردار سرتیپ نقدی برگزار شد، آقای دکتر علامتی دبیر کل محترم اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی با اشاره به تاریخ شکل گیری تقریب مذاهب اسلامی و بزرگان و پیشکشوتان این امر مهم به تشریح وضعیت کنونی منطقه و اهمیت اشاعه فرهنگ تقریب مذاهب اسلامی پرداخت.
 

وی ضمن تاکید بر کار جمعی و تشکیلاتی مهمترین راه حل در اشاعه فرهنگ تقریب مذاهب اسلامی را کار تشکیلاتی و جمعی دانستند.

در ادامه برنامه سردار سرتیپ بسیجی جناب آقای نقدی معاون محترم فرهنگی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن عرض تبریک به مناسبت روز دانشجو خدمت دانشجویان دانشگاه مذاهب اسلامی ؛ دانشگاه مذاهب اسلامی را موضوع امروز جهان اسلام دانستند و دانشجویان دانشگاه را  نسبت به قدرشناسی از این موهبت بزرگ که به عنوان تقریب مذاهب اسلامی و وحدت اسلامی از آن نام برده می شود دعوت کرد.

وی با تاکید بر اینکه امروز جنگ نرم و راه حل دفع این جنگ که اشاعه فرهنگ تقریب مذاهب اسلامی است در دانشگاه مذاهب اسلامی وجود دارد.

معاون محترم فرهنگی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان تصمیمات آشفته مقامات ایالات متحدا آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را سنت الهی دانسته و افزود: باید منتظر از این دست اقدامات غیر عقلانی و بی منطق از سوی نطام سلطه باشیم چرا که امام علی (ع) فرموده اند هر کس ظلم را از حد بگذراند خداوند با او وارد جنگ میشود و این جنگ تا آنجا که موجب زوال قدرت منطق و عقلانیت شود ادامه پیدا خواهد کرد و به سقوط نظام سلطه منتج خواهد شد.


در ادامه این ویژه برنامه که با استقبال پرشور دانشجویان خواهر و بردار دانشگاه برگزار شده بود. برادر بزرگوار "شهیدباوند" با سخنرانی و بیان ویژگی های اخلاقی شهید باوند وحدت اسلامی را رمز پیروزی مسلمانان دانستند و دانشجویان را به تبعیت از رهبر معظم انقلاب توصیه کرد.

سپس گروه هنری اشک و لبخند با اجرای مسابقات شاد دانشجویی و اجرای تئاتر و شعبده بازی به کار خود پایان دادند .

در پایان جشن روز دانشجو از دانشجویان فعال در بزرگترین موکب دانشجویی کل کشور که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه در ایام پیاده روی اربعین برگزار شده بود تقدیر شد و آقایان سینارضایی به عنوان برترین مستند ساز اولین دوره مسابقات مستند سازی از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه حائز رتبه اول شد.

همچنین از آقای محمد سرخوش به عنوان مسئول فرهنگی موکب بسیج دانشجویی دانشگاه در کربلا معلی با حضور خانواده معزز شهید باوند و سردار نقدی تقدیر شد.

در این برنامه همچنین از خانم یوسفی مقدم به عنوان عکاس برتر مسابقات عکاسی اردوی قم واحد خواهران نیز در این جلسه تقدیر بعمل آمد.

 
   1396/9/20 15:29