بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیرکل حوزه ریاست از واحد بندرعباس و دیدار با نماینده محترم ولی فقیه در استان هرمزگان
روز چهارشنبه مورخ 13 دی ماه 96، معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیرکل حوزه ریاست ضمن سفر به بندرعباس و بازدید از واحد دانشگاه در این شهر، با نماینده محترم ولی فقیه در استان هرمزگان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار، حضرت آیت الله نعیم آبادی ضمن ابراز خرسندی از فعالیتهای دانشگاه، بر ضرورت جذب و پذیرش هر چه بیشتر دانشجویان و طلاب اهل سنت این استان در دانشگاه مذاهب اسلامی تأکید کردو بیان داشت: «رسالت دانشگاه مذاهب اسلامی زمانی به صورت کامل محقق خواهد شد که دانشجویان و طلاب از همه مذاهب در آن حضور داشته و به تحصیل بپردازند.»


 
نماینده محترم ولی فقیه در استان هرمزگان همچنین اقدام دانشگاه مذاهب اسلامی را درخصوص راه اندازی دوره ویژه طلاب اهل سنت تحسین کرد.

مسئولان دانشگاه نیز در این دیدار، ضمن ابلاغ سلام ریاست دانشگاه، از همه توجهات و عنایات نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه محترم بندرعباس نسبت به دانشگاه تشکر نموده و عنایت هر چه بیشتر ایشان را نسبت به حل مشکل مکانی دانشگاه در این شهر و اختصاص زمین مناسب بدین منظور خواستار شدند.


 
 در ادامه سفر معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیرکل حوزه ریاست به شهر بندرعباس، جلساتی با سرپرست و کارشناسان این واحد برگزار گردید که در آن برخی از مسائل و مشکلات آنها از جمله مسائل فرهنگی و دانشجویی و برخی از مشکلات اداری واحد بندرعباس مورد بررسی قرار گرفت.


همچنین، در دو برنامه مجزا، جناب حجت الاسلام والمسلمین اسدی و جناب آقای مروی ضمن بازدید از خوابگاه خواهران و برادران واحد بندرعباس، در دو نشست صمیمی با دانشجویان، از نزدیک با دانشجویان صحبت و در خصوص نقاط قوت و ضعف موجود، به ویژه در حوزه فرهنگی و دانشجویی به صورت رو در رو و صمیمی نظرات دانشجویان را جویا شده و درخصوص حل پاره ای از مشکلات ایشان قول مساعد دادند.
 
 
   1396/10/17 15:57