برگزاری مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود شعبه زاهدان
برگزاری مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود شعبه زاهدان
برگزاری مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود
شعبه زاهدان دانشگاه مذاهب اسلامی
روز پنجشنبه مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود شعبه زاهدان دانشگاه مذاهب اسلامی با حضور جناب آقای مولوی نذیر احمد سلامی، مسؤلین شعبه زاهدان و اعضای شورای فرهنگی دانشگاه در نمازخانه دانشگاه برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم و پس از قرائت آیات نورانی قرآن کریم، جناب آقای رضایی سرپرست شعبه زاهدان، مولوی نذیر احمد سلامی (مدیر گروه فقه و حقوق حنفی)، دکتر حامد رستمی (استاد فقه و حقوق امامیه) و آقای اردشیرنیا (مدیر آموزش)، ضمن خیر مقدم به دانشجویان ورودی جدید به معرفی اجمالی دانشگاه و اهداف و سیاست‌های آن پرداختند. ایشان بر نقش تلاش و همت دانشجویان دانشگاه مذاهب در پیشبرد اهداف انقلاب تأکید کرده و مشارکت دانشجویان در فعالیت‌های فوق برنامه، استفاده از توانمندی‌های علمی اساتید، حضور در همایش‌های علمی و کارگاه‌های فرهنگی که در دانشگاه‌های استان برگزار می‌شود را از عوامل مؤثر در پویایی دانشجویان برشمردند.
در ادامه سرکار خانم مهشاد؛ مسؤل محترم فرهنگی شعبه، دقایقی را در خصوص معرفی کانون‌ها و انجمن‌های علمی دانشگاه برای دانشجویان ایراد سخن نمود. وی ضمن تشریح برنامه‌های فرهنگی دانشگاه و چگونگی عضویت در کانون‌ها و انجمن‌ها، از دانشجویان علاقه‌مند جهت حضور در این فعالیت‌ها دعوت بعمل آورد.
برنامه پایانی این مراسم، سخنرانی کوتاه نماینده بسیج دانشجویی و هر یک از دبیران کانون‌ها و انجمن‌های علمی در جمع دانشجویان بود.


   1392/12/18 16:50