بازدید آیت الله اراکی از دانشگاه مذاهب اسلامی شعبه بندرعباس
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و رئیس هیات امنای دانشگاه مذاهب اسلامی  عصر روز پنج شنبه از دانشگاه مذاهب اسلامی شعبه بندرعباس بازدید کرد. 
به گزارش خبرنگار تقریب، آیت الله محسن اراکی دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در این بازدید که جاسم جابری استاندار هرمزگان نیز حضور داشت داشت، از بخش های مختلف و امکانات این دانشگاه بازدید کرد.

دبیر کل مجمع جهانی تقریب همچنین در دیدار با اساتید این دانشگاه طی سخنانی اظهار داشت: امیدوار هستیم دانش آموخته گان این دانشگاه به دانش در جامعه و پیوند طوائف و اقوام در کشور کمک کنند و پیام آور وحدت و یکدلی باشند.
وی افزود: دانش آموختگان و دانشجویان این دانشگاه باید طلایه داران تقریب در کشور باشند.

آیت الله اراکی ابراز امیدواری کرد با همت ریاست دانشگاه و مسئولان استان وبویژه استاندار هرمزگان طی یک سال آینده شاهد یک تحول بنیادی هم در فضای دانشگاه و همچنین محتوای علمی و تعداد رشته های آن باشیم.
در ادامه جاسم جابری استاندار هرمزگان نیز طی سخنانی وعده داد که در زمین توسعه دانشگاه و ساخت ساختمان جدید دانشگاه مذاهب اسلامی شعبه بندرعباس همکاری و کمک های لازم را داشته باشد.

همچنین در ابتدای این بازدید سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی شعبه هرمزگان گزارشی از تعداد دانشجویان این دانشگاه و امکانات و وضعیت این دانشگاه ارائه کرد.
 
   1393/1/18 10:13