دیدار با خانواده شهدا بمناسبت روز تکریم مادران شهدا در شعبه بندرعباس
به مناسبت 24 فروردین سالروز وفات حضرت ام‌البنین(س) و روز تکریم از مادران و همسران شهداء دانشجویان و کارکنان شعبه بندرعباس طبق روال سال گذشته با یک خانواده شهید شیعه و یک خانواده شهید اهل سنت دیدار کردند.
تعداد 40 نفر از دانشجویان دختر و پسر و مسئولین این شعبه ابتدا به منزل شهید مفقود الاثر یعقوب پرواز از شهدای اهل سنت رفته و با پدر و مادر این شهید بزرگوار ملاقات کردند.

ابتدای برنامه آقای دکتر طباطبایی؛ سرپرست دانشگاه ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت: این برنامه هر ساله با هدف عرض ارادت به خانواده محترم شهداء و همچنین آشنایی دانشجویان این دانشگاه با محیط خانوادگی شهداء و روحیات و شنیدن خاطرات آنها برگزار می‌گردد. بعد از آن پدر بزرگوار شهید پرواز به بیان خاطرات پرداخته و نکات جالبی از زندگی شهید را برای دانشجویان بازگو کردند.

در انتها لوح یادبود و هدیه‌ای از طرف دانشگاه به خانواده شهید اهدا شد.

 
دانشجویان بعد از آن به دیدار خانواده شهیدان حمید و غلام‌عباس شیخی رفته و دقایقی را در کنار مادر این دو شهید بزرگوار گذراندند. مادر این دو برادر شهید که با فاصله 2 سال از هم به شهادت رسیدند، خاطرات زیبایی از این دو عزیز در دوران دفاع مقدس و همچنین بعد از شهادتشان بیان کردند.

 
ایشان تمامی دانشجویان را فرزندان خود خواندند و از آنها درخواست کردند که ادامه دهنده راه شهداء باشند و دعا کردند که در قیامت همه ما مورد شفاعت ائمه اطهار (ع) قرار بگیریم.
   1393/1/27 09:08