معرفی دانشگاه در جلسه مدیران، مشاوران و دانش آموزان شیعه و اهل سنت مقطع پیش دانشگاهی شهرستان قشم
به گزارش روابط عمومی دانشگاه مذاهب اسلامی، نشست معرفی دانشگاه با حضور مدیران، مشاوران و دانش آموزان شیعه و اهل سنت مقطع پیش دانشگاهی شهرستان قشم برگزار شد.

در ادامه برنامه‌های تبلیغی و معرفی اهداف و ظرفیت های دانشگاه مذاهب اسلامی، با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان نشستی در همین راستا با حضور مدیران، مشاوران تحصیلی و دانش آموزان دختر مقطع پیش دانشگاهی در شهرستان قشم برگزار شد.

این جلسه با هدف افزایش جذب دانشجو در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ معرفی کامل‌تر و دقیق‌تر دانشگاه بخصوص نحوه انتخاب دانشگاه در دفترچه آزمون سراسری تشکیل شد. در این جلسه که جناب آقای خوشبخت رئیس اداره آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان و جناب آقای ناصری معاون محترم آموزش و پرورش شهرستان قشم حضور داشتند آقای دکتر طباطبائی سرپرست شعبه بندر عباس دانشگاه به معرفی دانشگاه پرداختند.

آقای طباطبایی در جمع دانش آموزان شیعه و اهل سنت قشم با اشاره به اهمیت لزوم وحدت و تقریب مذاهب اسلامی در جامعه، هدف از تاسیس این دانشگاه را تشریح کرد و در ادامه به شرح رشته‌های موجود، مزایای دانشگاه، چشم انداز و آتیه شغلی فارغ التحصیلان و همچنین نحوه انتخاب دانشگاه در دفرتچه کنکور سراسری پرداخت.

همچنین در این جلسه بروشور‌های معرفی دانشگاه و رشته‌های موجود در اختیار حضار قرار گرفت و کلیپ‌هایی در زمینه فعالیت‌های شعبه پخش شد. در پایان این نشست هدایایی به رسم یادبود از طرف شعبه بندر عباس دانشگاه مذاهب اسلامی به مشاوران و مدیران مدارس اهداء گردید.

گفتنی است روز سه شنبه نیز جلسه مشابهی در راستای معرفی دانشگاه در دبیرستان نمونه دولتی پسرانه شهر درگهان با حضور دانش آموزان پسر مقطع پیش دانشگاهی برگزار شد. در این جلسه بعد از صحبتهای جناب آقای خوشبخت، آقای دکتر طباطبائی به معرفی دانشگاه پرداخت و جلسه با پاسخ به پرسش‌های دانش آموزان و همچنین پخش کلیپ به پایان رسید.


   1394/2/16 12:48