جدیدترین اخبار :
  • سفریکروزه دکترابراهیمی سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی واحدبندرعباس به شهرستان بندرلنگه و بندرخمیر جهت تبلیغ و جذب دانشجوی طلاب درآزمون پذیرش اختصاصیدانشگاه مذاهب اسلامی بندرعباس99/3/11
  • بازدید معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از خوابگاه خواهران و گفت‌وگو با دانشجویان بین الملل
  • انتصاب "دکتر اسدالله اخلاقی ساوجبلاغی" به عنوان «سرپرست معاونت پژوهشی و فناوری» دانشگاه مذاهب اسلامی
  • 28- مصاحبه سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی واحد گنبدکاووس با خبرگزاری صداوسیمای استان گلستان در خصوص آزمون پذیرش اختصاصی طلاب:
  • 27- سومین پیش نشست علمی همایش ملی آسیب شناسی پایان نامه‌ها و رساله‌ها در حوزه علوم اسلامی انسانی به همت دانشگاه مذاهب اسلامی واحد گنبدکاووس برگزار شد.

اطلاعیه شماره 11/ قابل توجه دانشجویان تحصیلات تکمیلی

تاریخ اطلاعیه : 98/10/10 | تعداد بازدید :469

اطلاعیه شماره 11

قابل توجه دانشجویان تحصیلات تکمیلی:

- دانشجویان دکتری که قصد اخذ مجوز کمیسیون موارد خاص را دارند، می بایست قبل از آن حداقل پذیرش مقاله مستخرج از رساله را گرفته باشند.

- دانشجویانی که سه مرتبه در آزمون جامع شرکت و موفق به نمره قبولی نمی شوند پرونده آنان از طرف کمیسیون موارد خاص بررسی نمی گردد و به منزله اخراج محسوب می گردد.

- دانشجویان دکتری می بایست بعد از دفاع از پیشنهاده (پروپوزال) یک نسخه مکتوب به همراه فایل word به ضمیمه نامه ایران داک را جهت طرح در جلسه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه تحویل اداره تحصیلات تکمیلی دهند.

- دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی که پیشنهاده آنان در جلسه گروه به تصویب می رسد به منزله تصویب نهایی نیست؛ حتما پیشنهاده آنان باید در جلسه شورای تحصیلات تکمیلی مورد تصویب قرار گیرد.

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا