جدیدترین اخبار :
  • امام حسین (ع)، بهترین الگوی معرفتی در عدالت خواهی و ظلم ستیزی/ یادداشتی از دکتر مختاری ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی به مناسبت سوم شعبان
  • بعثت نبوی؛ از بسط زمانی تا گسترش اخلاق عرفی /تکمیل مکارم اخلاقی، مهمترین غایت بعثت نبوی/ یادداشتی از دکتر مختاری؛ ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی
  • پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹/ سال "جهش تولید"
  • پیام نوروزی ریاست محترم دانشگاه مذاهب اسلامی به مناسبت آغاز سال جدید و بهار طبیعت  
  • انتصاب «مدیر حراست دانشگاه مذاهب اسلامی» در حکمی از سوی ریاست محترم دانشگاه

اطلاعیه پرداخت وام شهریه و عتبات نیمسال دوم 99-98

تاریخ اطلاعیه : 98/11/27 | تعداد بازدید :270

اطلاعیه پرداخت وام شهریه و عتبات نیمسال دوم 99-98

 1- وام شهریه: به اطلاع دانشجویان ارشد ودکتری می رساند صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران به دانشجویان شهریه پرداز وام پرداخت می نماید . لذا دانشجویان ارشد ودکتری متقاضی وام فوق، ضمن مراجعه به سامانه صندوق رفاه دانشجویان  وارد پورتال دانشجویی شده و با وارد کردن کاربری ورمز خود که کدملی می باشد در خواست خود را ثبت نموده تا اقدامات بعدی انجام گیرد. ضمنا" دانشجویان مطلع باشند با توجه به اینکه وام شهریه را بانک مهر ایران پرداخت می نماید.

دانشجویان می بایست ضمن مراجعه به یکی از شعب بانک مهر ایران نسبت به شرایط پرداخت وام اطلاعات کافی کسب نموده و بعد از آن در خواست خود رادر سامانه ثبت نمایند.

مهلت ثبت درخواست 1399/3/30

2- وام زیارت : این نوع وام به دوصورت پرداخت می شود .الف ) دانشجویانی که از طریق ستاد عتبات دانشگاهیان مشرف گردیده اند .به دانشجویان مجرد مبلغ 10،000،000 ریال ومتاهل 15،000،000 ریال تعلق می گیرد . که می بایست معرفی نامه از ستاد داشته باشند و همچنین تعهد نامه محضری جهت باز پرداخت وام دریافتی ارائه نمایندوهمچنین صفحه ممهور به مهر خروج از کشور پاسپورت متقاضی الزامی است.

( جزییات بیشتر مراجعه حضوری یا تلفنی با اداره دانشجویی داخلی 209 )

2- دانشجویانی که به صورت آزاد مشرف گردیده اند. مبلغ وام 7،000،000 ریال بوده و همچنین تعهد نامه محضری جهت باز پرداخت وام دریافتی ارائه نمایندوهمچنین صفحه ممهور به مهر خروج از کشور پاسپورت متقاضی الزامی است. در هر صورت وام زیارت به دانشجویانی تعلق می گیرد که به عتبات مشرف گردیده اند مهلت ارائه درخواست وام زیارت 10/12/98 می باشد.

نکته مهم : جهت ثبت هر دو وام می بایست به سامانه صندوق رفاه دانشجویان مراجعه گردد https://bp.swf.ir/.

اداره کل دانشجویی 

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا