جدیدترین اخبار :
  • نشست تخصصی درباره نقش ابوشهید حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی از چهره‌های شاخص عرصه وحدت و تقریب میان مذاهب اسلامی استان گلستان
  • آغاز به‌کار اولین پایگاه تخصصی بسیج طلاب به‌منظور ترویج فرهنگ و تفکر تقریب میان مذاهب اسلامی در واحد گنبد کاووس دانشگاه مذاهب اسلامی
  • برگزاری کارگاه با موضوع تقریب و دگرپذیری توسط دکتر زرین پور همزمان با سومین همایش ملی نغمه سرایان اهل سنت در گرگان
  • جلسه معارفه نو دانشجویان واحد بندرعباس دانشگاه مذاهب اسلامی
  • دومین مراسم معارفه نودانشجویان دانشگاه مذاهب اسلامی ۱۴۰۰

فراخوان دانشگاه مذاهب اسلامی برای جذب دانشجو

دانشگاه | تاریخ خبر : 1400-02-06 | تعداد بازید :3059
دانشگاه مذاهب اسلامی از میان طلاب حوزه‌های شیعه و مدارس رسمی علوم دینی اهل سنت برای سال تحصیلی جدید، دانشجو می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه،  معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مذاهب اسلامی با بیان این خبر، گفت: دانشگاه مذاهب اسلامی علاوه بر جذب دانشجو از طریق کنکور سراسری ، به طور خاص نیز از میان طلاب حوزه‌های شیعه و مدارس رسمی علوم دینی اهل سنت در آزمون اختصاصی دانشجو می پذیرد.
 
دکتر قاسم جعفری معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مذاهب اسلامی دراین باره افزود: دانشگاه مذاهب اسلامی براساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با نظارت سازمان سنجش و آموزش کشور از میان طلاب حوزه‌های شیعه و مدارس رسمی علوم دینی اهل سنت در کلیه مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برای ساتل تحصیلی جدید دانشجو جذب خواهد کرد.
 
وی افزود: در مقطع دکتری در رشته‌های فقه و مبانی حقوق اسلامی، علوم قرآن و حدیث و تاریخ اسلام و همچنین در مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌های فقه مقارن و حقوق خصوصی، فقه مقارن و حقوق عمومی اسلامی، فقه مقارن و حقوق جزای اسلامی، تاریخ اسلام و علوم قرآن و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی، ادیان ابراهیمی و عرفان اسلامی آزمون اختصاصی برگزار خواهد شد.
 
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مذاهب اسلامی ادامه داد: در مقطع کارشناسی نیز در رشته‌های فقه و حقوق امامیه، فقه و حقوق شافعی، فقه و حقوق حنفی، علوم قرآن و حدیث، زبان و ادبیات عربی،تاریخ اسلام و ادیان و مذاهب و فلسفه و عرفان اسلامی دانشجو پذیرفته خواهد شد.
 
وی با تأکید بر اینکه علاقه‌مندان از روز اول اردیبهشت ماه تا 15 خرداد ماه برای ثبت نام مهلت دارند، خاطرنشان کرد: همچنین جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سامانه ثبت نام آزمون آنلاین به آدرس http://reg.mazaheb.ac.ir مراجعه نمائید.
 
دکتر جعفری معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مذاهب اسلامی ضمن ابراز امیدواری برای موفقیت دانشجویان جدید الورود، در پایان اظهار کرد: آزمون پذیرش دانشجو در روز 30 خرداد ماه برگزار خواهد شد.

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا