جدیدترین اخبار :
  • دومین مراسم معارفه نودانشجویان دانشگاه مذاهب اسلامی ۱۴۰۰
  • مراسم معارفه نودانشجویان دانشگاه مذاهب اسلامی
  • سخنرانی دکتر زرین پور در نشست علمی - فرهنگی با موضوع «در مسیر تقریب» در دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان
  • اطلاعیه ثبت نام آزمون جامع نیمسال اول 1401-1400
  • فراخوان‌های ارسال آثار پژوهشی منتشر شده جهت انتخاب پژوهشگران برگزیدۀ سال 1400 از میان اعضای هیأت علمی، دانشجویان بین‌الملل، دانشجویان داخلی و کارکنان

در آستانه هفته وحدت: تقریب و وحدت اسلامی از فرامین الهی است / اصلی ترین فرمانداری ،فرمانداری تقریب و وحدت اسلامی است

شعبه گنبد کاووس | تاریخ خبر : 1400-07-26 | تعداد بازید :142

دکتر بیارجمندی سرپرست شعبه گنبد دانشگاه مذاهب اسلامی در آستانه هفته وحدت با حضور در فرمانداری ویژه گنبد کاووس با معاون استاندار دیدار و گفتگو کرد.

ایشان ضمن با تشکر از فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی این فرمانداری و حمایت‌های استاندار از این دانشگاه، گزارشی از اقدامات و ابلاغ مجوز قطعی این شعبه در شهر گنبد کاووس ارائه داد و خواستار تداوم حمایت‌های مسئولان شهرستان گنبد و استان شد.

وی با تبریک هفته وحدت افزود، تقریب بین مذاهب و وحدت اسلامی از جمله فرامین الهی است و با اشاره به اهمیت و ضرورت آن‌ها از این مسئولیت خطیر در این شهر با آن ریشه‌های تاریخی و تمدنی به‌عنوان فرماندار تقریب و وحدت اسلامی دانست.

دکتر بیارجمندی با اشاره به فعالیت‌های فرمانداری گنبد کاووس در مقابله هوشمندانه و فکورانه با تحرکات تبلیغاتی دشمنان ضد این سرمایه اجتماعی حیاتی در فضای مجازی، از رویکرد و اولویت اصلی فرماندار گنبد کاووس در عرصه تقریب بین مذاهب و وحدت اسلامی تقدیر و تشکر نمود.

مهندس کریمی فرماندار ویژه گنبدکاووس هم تقریب و وحدت اسلامی را اولویت اصلی در فرمانداری و این شهر دانست و تأکید کرد که باوجود همین تقریب و وحدت اداره امور در همه بخش‌ها ممکن است و استمرار دارد و در پایان با ابراز خرسندی از ابلاغ مجوز قطعی دانشگاه مذاهب اسلامی در شهر گنبد، این مهم را خواست و مطالبه مسئولان و علمای تشیع و اهل سنت منطقه دانستند و بر تداوم حمایت از این دانشگاه تأکید ورزید.

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا