جدیدترین اخبار :
  • آیت الله صفایی بوشهری: زیرساخت‌های ایجاد دانشگاه مذاهب اسلامی در بوشهر فراهم شده است/ان شاء الله دانشگاه مذاهب اسلامی استان بوشهر قطب علمی در جنوب کشور باشد/وحدت بر اساس ولایت و معرفت از نعمت‌های انقلاب اسلامی است
  • دکتر مختاری در دیدار با مسئولان استان بوشهر: امید می‌رود دانشگاه مذاهب اسلامی استان بوشهر قطب مهم و برجسته علمی کشور شود/ این دانشگاه از ابتکارات و یادگارهای مهم و برجسته مقام معظم رهبری است/قدردانی از حمایت های آیت‌الله صفایی بوشهری و استاندار محترم بوشهر
  • استاندار بوشهر در نشست با مسئولان دانشگاه مذاهب اسلامی: زیرساخت‌های دانشگاه مذاهب اسلامی در بوشهر تقویت می‌شود/استان بوشهر پایگاه وحدت آفرین علمای مذاهب اسلامی است
  • انتصاب "سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی واحد بوشهر" با حضور نماینده محترم ولی فقیه و استاندار بوشهر
  • نخستین نشست «شورای تدوین و تعیین راهبردهای تولید آثار و متون پژوهشی دانشگاه مذاهب اسلامی» برگزار شد

گزارش روز اول سفر ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی به عراق/ از دیدار با آیت الله حکیم تا دریافت جایزه سالانه "نوآوری نظریه جهانی" عراق

دانشگاه | تاریخ خبر : 1397-05-29 | تعداد بازید :1076

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی که در پی دعوت دانشگاه های عراق به این کشور سفر کرده دیدارها و رایزنی هایی با مراجع، علما، روسای دانشگاه ها و شخصیت های دینی و علمی عراق خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی دکتر مختاری در این دیدارها ضمن معرفی دانشگاه مذاهب اسلامی به تشریح فعالیت ها، وظایف رسالت های دانشگاه با رویکرد تقریبی پرداخته و زمینه همکاری های دانشگاهی و علمی را با مراکز علمی و دانشگاهی این کشور بررسی خواهد کرد.

دکتر مختاری در روز اول این سفر خود به کشور عراق با آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع عظام دینی عراق دیدار و گفت وگو کرد.

آیت الله حکیم در این دیدار ابتدا ضمن استماع گزارش ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی در ایران با اهداف و فعالیت های این دانشگاه آشنا شد.

سپس ایشان در سخنانی بیان داشت: گفت وگوی دینی باید بدون توهین و تندروی باشد.

آیت الله حکیم همچنین برای موفقیت دانشگاه مذاهب اسلامی دعا کرد.

دیدار ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی با مسوولان دانشگاه اسلامی عراق

 

دکتر مختاری؛ رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در جریان سفر به کشور عراق درپی دعوت دانشگاه های این کشور در روز اول این سفر با مسوولان دانشگاه اسلامی دیدار و گفتو کرد.

در این دیدار زمینه های همکاری مشترک در حوزه آموزشی و پژوهشی و...، تبادل دانشجو و فرصت های مطالعاتی بررسی گردید.

گفتنی است دانشگاه اسلامی عراق دارای دانشکده های فنی، علوم انسانی و... بوده و دو شعبه در شهرهای مختلف عراق دارد.

 

اهدای جایزه سالانه "نوآوری نظریه جهانی" عراق به رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی


در جریان دیدار دکترمختاری ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی با مسئولان دانشگاه اسلامی جایزه سالانه "نوآوری نظریه جهانی" عراق توسط دکتر تمیمی دبیر علمی این جایزه به ایشان اهدا گردید.

جدیدترین اخبار
آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا