جدیدترین اخبار :
  • پیام ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی در پی حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان
  • در دیدار مسوولان دانشگاه مذاهب اسلامی با استاندار و مجمع نمایندگان استان کرمانشاه عنوان شد؛ استقبال مسوولان و حمایت کامل از تاسیس دانشگاه مذاهب اسلامی د‌ر استان کرمانشاه
  • برگزاری دوره "کرسی فقه اباضی" در تهران و قم از سوی دانشگاه مذاهب اسلامی/ 24 لغایت 30 بهمن ماه
  • برگزاری همایش طلیعه کوثر با حضور دکتر شریعتی مدیر کل اموربانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب وتقدیر از مسئول فرهنگی دانشگاه مذاهب اسلامی بندرعباس
  • شرکت دانشجویان کانون تقریب مذاهب دانشگاه واحد بندرعباس در اردوی علمی معرفتی ،زیارتی مشهد مقدس (زیارت اولی ها)
با حضور آیت الله اراکی و اعضای هیئت امنای دانشگاه؛

با حضور آیت الله اراکی و اعضای هیئت امنای دانشگاه؛ "افتتاح دبیرخانه کمیته دستگاهی کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره" دانشگاه مذاهب اسلامی

دانشگاه | تاریخ خبر : 1397-07-15 | تعداد بازید :373

با حضور آیت الله اراکی دبیرکل محترم مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و ریاست هیئت امنای دانشگاه؛ "دبیرخانه کمیته دستگاهی کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره دانشگاه مذاهب اسلامی" راه اندازی شد.


دبیرخانه کمیته دستگاهی کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره دانشگاه مذاهب، توسط حضرت آیت الله اراکی رئیس محترم هیئت امنای دانشگاه و با حضور رئیس محترم دبیرخانه کمیته دستگاهی دانشگاه جناب آقای دکتر مختاری و اعضای محترم هیئت امناء رسماً افتتاح و شروع به فعالیّت نمود.

در این جلسه آیت الله اراکی برای برگزاری کرسی نظریه پردازی توسط خود ایشان، با عنوان «علم منطق دلالت» در سال 97 در دانشگاه مذاهب اسلامی موافقت نمودند.

ریاست هیئت امنای دانشگاه همچنین بیان داشت: یکی از فعالیتهای ضروری دانشگاه مذاهب تأسیس این دبیرخانه بوده است که تا به حال در این دانشگاه وجود نداشته و ان شاالله امیدواریم که به نحوه شایسته فعالیت هایش را آغاز کند.

گفتنی است در حاشیه این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین دکتر خسروپناه، قائم مقام و دبیر محترم هیئت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی از ایجاد کمیته دستگاهی و افتتاح دبیرخانه کمیته در دانشگاه مذاهب اسلامی و عناوین کرسی های ترویجی دانشگاه ابراز خرسندی نمود و اظهار امیدواری کرد: دانشگاه مذاهب اسلامی بتواند در خصوص کرسی های نظریه پردازی در حوزه مباحث تقریبی نقش مهم خود را در کشور انجام دهد.

در این مراسم ریاست محترم دانشگاه مذاهب اسلامی و رئیس دبیرخانه کمیته دستگاهی نیز اظهار داشت: در سال تحصیلی97، مجموعا 7 کرسی ترویجی و یک کرسی نظریه پردازی، در دستور کار این دبیرخانه قرار دارد.

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا