جدیدترین اخبار :
  • تقدیر و تجلیل معاون بین الملل دانشگاه رودن مسکو از ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی در توسعه روابط علمی و دانشگاهی ایران و روسیه
  • با حضور دکتر مختاری و خانم دکتر یفرمووا؛ مرکز همکاریهای بین دانشگاهی ایران و روسیه و مرکز آموزش زبان روسی در تهران راه اندازی شد
  • برگزاری یادواره شهیدخلیل تختی نژادیکی از شهدای مدافع حرم استان هرمزگان در واحد بندرعباس
  • تجلیل از رتبه های برتر دانشگاه در آزمون سراسری همزمان با مراسم آغاز سال تحصیلی جدید 98-97
  • دکتر حداد عادل:مذهب درمان دردهای بشر در دنیایی است که از بی خدایی و بی اخلاقی رنج می برد/ وجود دانشگاه مذاهب اسلامی یک پیام مهم از توجه به مشترکات در فضای استدلالی و دوستانه است
با حضور آیت الله اراکی و اعضای هیئت امنای دانشگاه؛

با حضور آیت الله اراکی و اعضای هیئت امنای دانشگاه؛ "افتتاح دبیرخانه کمیته دستگاهی کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره" دانشگاه مذاهب اسلامی

دانشگاه | تاریخ خبر : 1397-07-15 | تعداد بازید :154

با حضور آیت الله اراکی دبیرکل محترم مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و ریاست هیئت امنای دانشگاه؛ "دبیرخانه کمیته دستگاهی کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره دانشگاه مذاهب اسلامی" راه اندازی شد.


دبیرخانه کمیته دستگاهی کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره دانشگاه مذاهب، توسط حضرت آیت الله اراکی رئیس محترم هیئت امنای دانشگاه و با حضور رئیس محترم دبیرخانه کمیته دستگاهی دانشگاه جناب آقای دکتر مختاری و اعضای محترم هیئت امناء رسماً افتتاح و شروع به فعالیّت نمود.

در این جلسه آیت الله اراکی برای برگزاری کرسی نظریه پردازی توسط خود ایشان، با عنوان «علم منطق دلالت» در سال 97 در دانشگاه مذاهب اسلامی موافقت نمودند.

ریاست هیئت امنای دانشگاه همچنین بیان داشت: یکی از فعالیتهای ضروری دانشگاه مذاهب تأسیس این دبیرخانه بوده است که تا به حال در این دانشگاه وجود نداشته و ان شاالله امیدواریم که به نحوه شایسته فعالیت هایش را آغاز کند.

گفتنی است در حاشیه این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین دکتر خسروپناه، قائم مقام و دبیر محترم هیئت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی از ایجاد کمیته دستگاهی و افتتاح دبیرخانه کمیته در دانشگاه مذاهب اسلامی و عناوین کرسی های ترویجی دانشگاه ابراز خرسندی نمود و اظهار امیدواری کرد: دانشگاه مذاهب اسلامی بتواند در خصوص کرسی های نظریه پردازی در حوزه مباحث تقریبی نقش مهم خود را در کشور انجام دهد.

در این مراسم ریاست محترم دانشگاه مذاهب اسلامی و رئیس دبیرخانه کمیته دستگاهی نیز اظهار داشت: در سال تحصیلی97، مجموعا 7 کرسی ترویجی و یک کرسی نظریه پردازی، در دستور کار این دبیرخانه قرار دارد.

جدیدترین اخبار
آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا