جدیدترین اخبار :
  • آغاز مصاحبه با شخصیت های علمی برتر در حوزه روش شناسی ویژه نامه همایش ملی آسیب شناسی پایان نامه ها
  • در دیدار روسای دانشگاه مذاهب اسلامی و رودن مسکو عنوان شد: "کنفرانس بین المللی دین و مبارزه با خشونت" نیمه دوم اسفندماه در مسکو برگزار می شود
  • برگزاری پنجمین جلسه شورای «همایش ملی آسیب شناسی پایان نامه ها در حوزه علوم انسانی_اسلامی»
  • با آغاز هفته کتاب وکتابخوانی ،به همت کانون کتاب وکتابخوانی و پایگاه بسیج دانشجویی ،نمایشگاه وایستگاه کتاب در واحد بندرعباس برگزار گردید.
  • نشست صمیمی سرپرست واحد زاهدان با دانشجویان وروری ۹۷

با حضور دکتر مختاری و خانم دکتر یفرمووا؛ مرکز همکاریهای بین دانشگاهی ایران و روسیه و مرکز آموزش زبان روسی در تهران راه اندازی شد

دانشگاه | تاریخ خبر : 1397-07-23 | تعداد بازید :342

مرکز همکاریهای بین دانشگاهی ایران و روسیه و مرکز آموزش زبان روسی همزمان با برگزاری همایش همکاری های علمی و فرهنگی ایران و روسیه ظرفیت ها و چشم انداز در دانشگاه مذاهب اسلامی راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی؛ در راستای اجرای تفاهم نامه های همکاری میان دو دانشگاه مذاهب اسلامی و رودن مسکو که در جریان دو سفر ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی به روسیه به امضای رووسای دو دانشگاه رسیده بود، رو گذشته همزمان با برگزاری همایش همکاری های علمی و فرهنگی ایران و روسیه مرکز همکاریهای بین دانشگاهی ایران و روسیه و مرکز آموزش زبان روسی راه اندازی گردید.

این مرکز با حضور دکتر مختاری ریاست محترم دانشگاه مذاهب اسلامی و خانم دکتر یفرمووا معاون بین الملل دانشگاه رودن مسکو، تعدادی  از دیپلمات های سفارت روسیه در ایران و همچنین معاونین و مسئولان دو دانشگاه در خیابان شهید مظفر افتتاح گردید.

همچنین در حاشیه این همایش تفاهم نامه اجرایی وعملیاتی بین دانشگاه مذاهب اسلامی و رودن مسکو نیز به امضای دکتر مختاری و خانم دکتر یفرمووا رسید.

خانم دکتر یفرمووا پس از امضای تفاهم نامه اجرایی و حضور در همایش همکاریهای علمی و فرهنگی بین ایران و روسیه از میزبانی بسیار شایسته و خوب دانشگاه مذاهب اسلامی قدردانی کرد و از زحمات و تلاش های جنای آقای دکتر مختاری برای برقراری این ارتباطات و توسعه روابط علمی و دانشگاهی بسیار تشکر کرد.

دکتر یفرمووا با ابلاغ سلام و تشکر ریاست دانشگاه رودن از دکتر مختاری،گفت: ریاست دانشگاه شخصا ریاست کار گروه همکاری های دو دانشگاه را مدیریت می کنند تا کنفرانس موثری را که مورد تفاهم دو طرف بوده برگزار کنیم.

دکتر مختاری ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی نیز ضمن قدر دانی از میزبانی ریاست دانشگاه رودن و تلاش های ایشان برای توسعه روابط علمی و دانشگاهی دو کشور، گفت: ریاست دانشگاه انسانی فهیم است و جامعه و زمان را به خوبی درک می کند و آینده این تفاهم و تعامل بین دودانشگاه به نام ایشان است که همواره پیگیر این موضوع هستند.

 

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا