جدیدترین اخبار :
  • آغاز مصاحبه با شخصیت های علمی برتر در حوزه روش شناسی ویژه نامه همایش ملی آسیب شناسی پایان نامه ها
  • در دیدار روسای دانشگاه مذاهب اسلامی و رودن مسکو عنوان شد: "کنفرانس بین المللی دین و مبارزه با خشونت" نیمه دوم اسفندماه در مسکو برگزار می شود
  • برگزاری پنجمین جلسه شورای «همایش ملی آسیب شناسی پایان نامه ها در حوزه علوم انسانی_اسلامی»
  • با آغاز هفته کتاب وکتابخوانی ،به همت کانون کتاب وکتابخوانی و پایگاه بسیج دانشجویی ،نمایشگاه وایستگاه کتاب در واحد بندرعباس برگزار گردید.
  • نشست صمیمی سرپرست واحد زاهدان با دانشجویان وروری ۹۷
طی حکمی از سوی ریاست محترم دانشگاه صورت گرفت؛

انتصاب «سرپرست واحد زاهدان دانشگاه مذاهب اسلامی »

دانشگاه | تاریخ خبر : 1397-07-28 | تعداد بازید :406

ریاست محترم دانشگاه مذاهب اسلامی، طی حکمی ضمن قدردانی از خدمات خالصانه و صادقانه جناب آقای اردشیرنیا در طول دوران مدیریت واحد زاهدان، "جناب آقای دکتر داود زرین پور" را به عنوان «سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی واحد زاهدان» منصوب نمود.

متن این حکم به شرح ذیل می باشد:

جناب آقای دکتر داود زرین پورزیدعزه

سلام علیکم؛

با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی واحد زاهدان» منصوب می شوید.

یقینا سعی و اهتمام جدی در اعمال سیاستهای موثر جهت ارتقای علمی- فرهنگی و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان در ارتباطات مفید و سازنده با نمایندگی معزز ولی فقیه در استان، استاندار محترم، علما و اساتید و نخبگان ارجمند اهل تسنن و تشیع در جهت تحقق اهداف عالیه دانشگاه و هم چنین پاسخ گویی به نیاز های علمی جوانان منطقه مورد انتظار است.

ضمن تشکر از خدمات جناب آقای اردشیر نیا در واحد زاهدان و آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان، امیدوارم با استعانت از خداوند متعال برپایه قوانین، سیاستها و برنامه های مصوب دانشگاه در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

  

والسلام علیکم

دکتر محمدحسین مختاری

رئیــــس دانشگاه

               

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا