جدیدترین اخبار :
  • رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در همایش بین‎المللی دکترین مهدویت: "لزوم برگزاری نشست‌های علمی مهدویت در دانشگاه‌ها برای آشنایی نسل جوان"
  • اطلاعیه مهم/ تغییر زمان برگزاری و تمدید ثبت نام در "آزمون جذب اختصاصی طلاب" در دانشگاه مذاهب اسلامی
  • برگزاری جلسه مهدویت محور وحدت اسلامی (تقریب مذاهب ) همراه با تحلیل فیلم در دانشگاه مذاهب اسلامی بندرعباس
  • جمع آوری کمک های نقدی دانشگاه مذاهب اسلامی بندرعباس به سیل زدگان اخیر کشور 98/1/23
  • دیدار رئیس واحد گنبدکاووس دانشگاه مذاهب اسلامی و رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان با هدف هم افزایی و ایجاد زمینه همکاری های مشترک
طی حکمی از سوی ریاست محترم دانشگاه صورت گرفت؛

انتصاب «سرپرست واحد زاهدان دانشگاه مذاهب اسلامی »

دانشگاه | تاریخ خبر : 1397-07-28 | تعداد بازید :1276

ریاست محترم دانشگاه مذاهب اسلامی، طی حکمی ضمن قدردانی از خدمات خالصانه و صادقانه جناب آقای اردشیرنیا در طول دوران مدیریت واحد زاهدان، "جناب آقای دکتر داود زرین پور" را به عنوان «سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی واحد زاهدان» منصوب نمود.

متن این حکم به شرح ذیل می باشد:

جناب آقای دکتر داود زرین پورزیدعزه

سلام علیکم؛

با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی واحد زاهدان» منصوب می شوید.

یقینا سعی و اهتمام جدی در اعمال سیاستهای موثر جهت ارتقای علمی- فرهنگی و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان در ارتباطات مفید و سازنده با نمایندگی معزز ولی فقیه در استان، استاندار محترم، علما و اساتید و نخبگان ارجمند اهل تسنن و تشیع در جهت تحقق اهداف عالیه دانشگاه و هم چنین پاسخ گویی به نیاز های علمی جوانان منطقه مورد انتظار است.

ضمن تشکر از خدمات جناب آقای اردشیر نیا در واحد زاهدان و آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان، امیدوارم با استعانت از خداوند متعال برپایه قوانین، سیاستها و برنامه های مصوب دانشگاه در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

  

والسلام علیکم

دکتر محمدحسین مختاری

رئیــــس دانشگاه

               

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا