جدیدترین اخبار :
  • آغاز مصاحبه با شخصیت های علمی برتر در حوزه روش شناسی ویژه نامه همایش ملی آسیب شناسی پایان نامه ها
  • در دیدار روسای دانشگاه مذاهب اسلامی و رودن مسکو عنوان شد: "کنفرانس بین المللی دین و مبارزه با خشونت" نیمه دوم اسفندماه در مسکو برگزار می شود
  • برگزاری پنجمین جلسه شورای «همایش ملی آسیب شناسی پایان نامه ها در حوزه علوم انسانی_اسلامی»
  • با آغاز هفته کتاب وکتابخوانی ،به همت کانون کتاب وکتابخوانی و پایگاه بسیج دانشجویی ،نمایشگاه وایستگاه کتاب در واحد بندرعباس برگزار گردید.
  • نشست صمیمی سرپرست واحد زاهدان با دانشجویان وروری ۹۷

برگزاری نشست «نقش زنان در نهضت عاشور» در واحد خواهران و تجلیل از برگزیدگان مسابقه فرهنگی

اخبار داخلی | تاریخ خبر : 1397-07-30 | تعداد بازید :155

نشست «نقش زنان در نهضت عاشور» با سخنرانی سرکار خانم دکتر محمدزاده از اساتید دانشگاه در نمازخانه واحد خواهران برگزار شد.

 این برنامه فرهنگی با عنوان «نقش زتان در نهضت عاشورا» روز 29 مهرماه در نمازخانه ساختمان شماره ۲ دانشگاه مذاهب اسلامی با سخنرانی سرکار خانم دکتر محمدزاده و با حضور سرکار خانم دکتر دانش پور و دیگر اساتید و دانشجویان برگزار گردید.

سرکار خانم دکتر محمدزاده در سخنان خود به نقش زنان عاشورایی به ویژه حضرت زینب (س) مقلب به "عقیله بنی هاشم" که کاروان اسرای بازمانده از حماسه عاشورا را از شام به مدینه منوره هدایت کرده و پیام این حماسه را در تاریخ بشریت ماندگار نمودند، پرداخت.

در ادامه برنامه کلیپ هایی با محوریت (قرآن-عاشورا) به نمایش درآمد و در پایان؛ جوایز مسابقه فرهنگی (محرم-دفاع مقدس) به برندگان اهدا شد.

گفتنی است مسابقه فرهنگی با موضوع ( محرم _ دفاع مقدس) در تاریخ ۹۷/۷/۲۳ در ساختمان شماره ۲ برگزار شد که اسامی برندگان این مسابقه به ترتیب اول تا سوم به شرح ذیل می باشد: ۱_ خانم مائده خواجوی ۲_ خانم حانیه مهری ۳_ خانمها سهیلا نظری و ریحانه فیض آبادی

تصاویری از این نشست را در ادامه مشاهده نمائید:

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا