جدیدترین اخبار :
  • رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در همایش بین‎المللی دکترین مهدویت: "لزوم برگزاری نشست‌های علمی مهدویت در دانشگاه‌ها برای آشنایی نسل جوان"
  • اطلاعیه مهم/ تغییر زمان برگزاری و تمدید ثبت نام در "آزمون جذب اختصاصی طلاب" در دانشگاه مذاهب اسلامی
  • برگزاری جلسه مهدویت محور وحدت اسلامی (تقریب مذاهب ) همراه با تحلیل فیلم در دانشگاه مذاهب اسلامی بندرعباس
  • جمع آوری کمک های نقدی دانشگاه مذاهب اسلامی بندرعباس به سیل زدگان اخیر کشور 98/1/23
  • دیدار رئیس واحد گنبدکاووس دانشگاه مذاهب اسلامی و رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان با هدف هم افزایی و ایجاد زمینه همکاری های مشترک

برگزاری نشست «نقش زنان در نهضت عاشور» در واحد خواهران و تجلیل از برگزیدگان مسابقه فرهنگی

اخبار داخلی | تاریخ خبر : 1397-07-30 | تعداد بازید :719

نشست «نقش زنان در نهضت عاشور» با سخنرانی سرکار خانم دکتر محمدزاده از اساتید دانشگاه در نمازخانه واحد خواهران برگزار شد.

 این برنامه فرهنگی با عنوان «نقش زتان در نهضت عاشورا» روز 29 مهرماه در نمازخانه ساختمان شماره ۲ دانشگاه مذاهب اسلامی با سخنرانی سرکار خانم دکتر محمدزاده و با حضور سرکار خانم دکتر دانش پور و دیگر اساتید و دانشجویان برگزار گردید.

سرکار خانم دکتر محمدزاده در سخنان خود به نقش زنان عاشورایی به ویژه حضرت زینب (س) مقلب به "عقیله بنی هاشم" که کاروان اسرای بازمانده از حماسه عاشورا را از شام به مدینه منوره هدایت کرده و پیام این حماسه را در تاریخ بشریت ماندگار نمودند، پرداخت.

در ادامه برنامه کلیپ هایی با محوریت (قرآن-عاشورا) به نمایش درآمد و در پایان؛ جوایز مسابقه فرهنگی (محرم-دفاع مقدس) به برندگان اهدا شد.

گفتنی است مسابقه فرهنگی با موضوع ( محرم _ دفاع مقدس) در تاریخ ۹۷/۷/۲۳ در ساختمان شماره ۲ برگزار شد که اسامی برندگان این مسابقه به ترتیب اول تا سوم به شرح ذیل می باشد: ۱_ خانم مائده خواجوی ۲_ خانم حانیه مهری ۳_ خانمها سهیلا نظری و ریحانه فیض آبادی

تصاویری از این نشست را در ادامه مشاهده نمائید:

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا