جدیدترین اخبار :
  • گزارشی از برگزاری "کرسی علمی ترویجی" با عنوان «تحلیل ادله مجازات سالب حیات از منظر فقه امامیه، حنفیه و شافعیه» در واحد بندرعباس دانشگاه مذاهب اسلامی
  • کرسی علمی -ترویجی (عرضه ونقد دیدگاه علمی ) تحلیل مجازات سالب حیات (اعدام)از منظر فقه امامیه ،حنفیه وشافعیه در دانشگاه مذاهب اسلامی بندرعباس
  • برگزاری کارگاه "زبان عربی محور وحدت ملتها" در واحد زاهدان دانشگاه مذاهب اسلامی/ دکتر زرین پور: نقطه عطف فعالیت های دانشگاه مذاهب اسلامی علاوه بر ترویج فرهنگ تقریب مذاهب اسلامی، گسترش روابط علمی با دانشگاه های کشورهای همسایه می باشد
  • جلسات نماینده دانشگاه مذاهب اسلامی در بوشهر با علما، شخصیت‎ها و مدیران حوزه های علمیه شیعه و اهل سنت درخصوص راه اندازی واحد دانشگاه در استان بوشهر
  • دکتر ابراهیمی ترکمان: پیشگامی دانشگاه مذاهب اسلامی در گسترش روابط علمی با دانشگاه های جهان اسلام ارزشمند و قابل تقدیر است/ برای زدودن غفلت از جهان نیازمند آموزش صحیح دین هستیم

حضور ریاست و معاونین دانشگاه مذاهب اسلامی در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی/ اعلام حمایت و تمجید کمیسیون از فعالیت های دانشگاه

دانشگاه | تاریخ خبر : 1397-12-13 | تعداد بازید :319

دکتر مختاری ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی به همراه دکتر فیاضی و دکتر صابری معاونین توسعه منابع و آموزشی دانشگاه در جلسه امروز (یکشنبه ۱۲ اسفندماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی حضور یافته و ضمن دیدار با ریاست و هیئت رئیسه و اعضای این کمیسیون، گزارشی از فعالیت های دانشگاه در حوزه های مختلف ارائه دادند.

به گزارش روابط عمومی، رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی با حضور در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گزارشی از فعالیت ها و اقدامات مهم دانشگاه در داخل و خارج از کشور با رویکرد نگرش تقریبی ارائه کرد و در ادامه به سوالات تعدادی از نمایندگان پاسخ داد.

در پایان این دیدار دکتر عارف؛ رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام حمایت و تمجید از فعالیت های دانشگاه، خواستار توسعه کمی و کیفی فعالیت های دانشگاه مذاهب اسلامی شد.

دکتر میرزاه؛ سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش‌های فعالیت‌ها و تبیین اقدامات دانشگاه مذاهب اسلامی در این کمیسیون خبر داد و گفت: رییس دانشگاه مذاهب اسلامی از نمایندگان برای بازدید از روند کارها و فعالیتهایشان دعوت کرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات نشست این کمیسیون گفت: 2 دستور کار در 2 بخش در جلسه امروز این کمیسیون برنامه‌ریزی شده داشت.

وی افزود: در بخش اولین جلسه در خدمت دکتر مختاری رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی بودیم که وی گزارشی درباره فعالیت‌های این دانشگاه ارائه و اعلام کرد از وزارت علوم مجوزهای لازم را دریافت کرده است.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی اعلام کرد که این دانشگاه در خصوص تقریب نگرش‌ها فعالیت می‌کنند و با مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی هم ارتباط بسیار نزدیکی دارد همچنین رئیس این دانشگاه در هیئت امنای مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی حضور دارد.

میرزاده خاطرنشان کرد: رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در این نشست اعلام کرد فعالیت‌های این دانشگاه برای نزدیک کردن نگرش‌های مذهبی است ضمن اینکه بسیاری از ائمه جمعه کشور در این دانشگاه یا دانشجو بوده و یا تحصیل می‌کنند.

وی گفت: دکتر مختاری رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی از اعضای این کمیسیون برای بازدید از این دانشگاه و آشنایی با اقدامات آن دعوت کرد.

جدیدترین اخبار
آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا