جدیدترین اخبار :
  • در دیدار رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی با نوری المالکی عنوان شد: مدل تقریبی دانشگاه مذاهب اسلامی نیاز عراق امروز پساداعش است/ حمایت از رشد و توسعه دانشگاه مذاهب اسلامی در عراق
  • دیدار دکتر علی آبادی سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی بندرعباس ومدیران دانشگاههای استان ودانشجویان با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان
  • سردار نوریان: پلیس به دنبال حل مسائل اجتماعی به روش های علمی و آکادمیک است/ دکتر مختاری: آماده همکاری با نیروی انتظامی به ویژه در زمینه های فرهنگی و اجتماعی هستیم
  • آیت الله العظمی بشیر نجفی: کار دانشگاه مذاهب اسلامی موجب همدلی و تالیف قلوب است/ دکتر مختاری: برای مبارزه با تکفیر و افراط گری راهی جز پیمودن مدل راه حل دانشگاه مذاهب اسلامی نداریم
  • دیدار مسئولین، اساتید و دانشجویان واحد زاهدان دانشگاه مذاهب اسلامی با نماینده محترم ولی فقه در استان سیستان و بلوچستان

حضور ریاست و معاونین دانشگاه مذاهب اسلامی در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی/ اعلام حمایت و تمجید کمیسیون از فعالیت های دانشگاه

دانشگاه | تاریخ خبر : 1397-12-13 | تعداد بازید :601

دکتر مختاری ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی به همراه دکتر فیاضی و دکتر صابری معاونین توسعه منابع و آموزشی دانشگاه در جلسه امروز (یکشنبه ۱۲ اسفندماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی حضور یافته و ضمن دیدار با ریاست و هیئت رئیسه و اعضای این کمیسیون، گزارشی از فعالیت های دانشگاه در حوزه های مختلف ارائه دادند.

به گزارش روابط عمومی، رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی با حضور در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گزارشی از فعالیت ها و اقدامات مهم دانشگاه در داخل و خارج از کشور با رویکرد نگرش تقریبی ارائه کرد و در ادامه به سوالات تعدادی از نمایندگان پاسخ داد.

در پایان این دیدار دکتر عارف؛ رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام حمایت و تمجید از فعالیت های دانشگاه، خواستار توسعه کمی و کیفی فعالیت های دانشگاه مذاهب اسلامی شد.

دکتر میرزاه؛ سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش‌های فعالیت‌ها و تبیین اقدامات دانشگاه مذاهب اسلامی در این کمیسیون خبر داد و گفت: رییس دانشگاه مذاهب اسلامی از نمایندگان برای بازدید از روند کارها و فعالیتهایشان دعوت کرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات نشست این کمیسیون گفت: 2 دستور کار در 2 بخش در جلسه امروز این کمیسیون برنامه‌ریزی شده داشت.

وی افزود: در بخش اولین جلسه در خدمت دکتر مختاری رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی بودیم که وی گزارشی درباره فعالیت‌های این دانشگاه ارائه و اعلام کرد از وزارت علوم مجوزهای لازم را دریافت کرده است.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی اعلام کرد که این دانشگاه در خصوص تقریب نگرش‌ها فعالیت می‌کنند و با مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی هم ارتباط بسیار نزدیکی دارد همچنین رئیس این دانشگاه در هیئت امنای مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی حضور دارد.

میرزاده خاطرنشان کرد: رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در این نشست اعلام کرد فعالیت‌های این دانشگاه برای نزدیک کردن نگرش‌های مذهبی است ضمن اینکه بسیاری از ائمه جمعه کشور در این دانشگاه یا دانشجو بوده و یا تحصیل می‌کنند.

وی گفت: دکتر مختاری رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی از اعضای این کمیسیون برای بازدید از این دانشگاه و آشنایی با اقدامات آن دعوت کرد.

جدیدترین اخبار
آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا