جدیدترین اخبار :
  • اولین مجله دانشگاه مذاهب اسلامی به زبان انگلیسی با عنوان "The Journal of Islamic Ummah Studies" منتشر می شود
  • برگزاری مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی/ دکتر مختاری: مسوولان دانشگاه خدمت و کمک به بسیج را افتخاری برای خود می دانند/ رسالت دانشگاه مذاهب تربیت دانشجویانی که نمونه و تبلور اسلام ناب محمدی(ص) است
  • «کارگاه دانش افزایی مطالعات میان رشته ای در پژوهش دینی» 10 تیرماه برگزار می شود
  • انتصاب "دکتر حسین قاضی زاده" به عنوان «مشاور رئیس و سرپرست حوزه ریاست دانشگاه»
  • رقابت 240داوطلب در آزمون اختصاصی جذب طلاب در واحد بندرعباس دانشگاه 98/3/31

دکتر مختاری در نشست صمیمی با کارکنان دانشگاه به مناسبت آغاز سال جدید: ان شاءالله در سال جدید، دانشگاه را به آن سطح آکادمیک و مقبول که مطالبه و انتظار نظام و رهبریست برسانیم

دانشگاه | تاریخ خبر : 1398-01-21 | تعداد بازید :500

دیدار نوروزی معاونین، مدیران و کارکنان دانشگاه مذاهب اسلامی با جناب آقای دکتر مختاری؛ ریاست دانشگاه در سال 1398 برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی؛ به مناسبت آغاز سال جدید معاونین، مدیران و کارکنان واحدهای مختلف دانشگاه مذاهب اسلامی روز سه شنبه 20 فروردین با رئیس دانشگاه دیدار کردند.

دکتر مختاری در این نشست و دیدار ضمن تبریک عید نوروز و سال جدید به کلیه همکاران، از تلاش ها و زحمات آنان که منجر به موفقیت های متعدد دانشگاه در سال گذشته شد، تقدیر کرد.

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با عنوان "رونق تولید" خواستار تلاش همه در راستای تحقق منوّیات ایشان شد.

وی، با اشاره به این که در سال 97، شاهد یک تشریک مساعی خوبی از همکاران محترم در تمامی بخش ها و واحدهای دانشگاه بودیم،گفت: موفقیت ها و توفیقاتی که در سال گذشته به نام دانشگاه حاصل شد، محصول همین عزم و اراده و زحمات شبانه روزی معاونین و مدیران وتمامی همکاران بود که باید در سال جدید نیز با این روحیه و تلاش بیشتر کار کنیم.

دکتر مختاری همچنین گزارشی از فعالیت ها و اقدامات دانشگاه در بخش های مختلف به صورت مجزا، از زحمات آنها قدر دانی کرد و بیان داشت: امیدواریم در سال آینده نیز با همدلی و همکاری تمامی بخش ها، دانشگاه را به آن سطح آکادمیک و مقبول که مطالبه و انتظار نظام و رهبری از این دانشگاه هست برسانیم.

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در پایان تاکید کرد که با همت و تلاش شما همکاران و اساتید گرامی و دانشجویان عزیز شاهد موفقیت های روز افزون دانشگاه باشیم و برای کلیه همکاران در سال جدید آرزوی موفقیت کرد.

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا