جدیدترین اخبار :
  • در پیش‌نشست دومین همایش آسیب‌شناسی پایان‌نامه‌ها در دانشگاه شیراز مطرح شد؛ «ضرورت تحول در علوم انسانی در گام دوم انقلاب»
  • در نشستی علمی از سوی دانشگاه مذاهب اسلامی در ایرانداک بررسی شد؛ لزوم تدوین برنامه درسی برای اخلاق پژوهش در راستای اثر بخشی پایان نامه ها و رساله ها
  • دیدار سرپرست واحد زاهدان به همراه استاد مولوی سلامی با آقای کردستانی مدیر کل محترم صدا و سیمای استان سیستان و بلوچستان
  • حجت الاسلام والمسلمین دکتر شهریاری در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه: دانشگاه مذاهب اسلامی در تحقق نوسازی و نوگرایی جریان تقریب می تواند بسیار موثر و نقش آفرین باشد/ دکتر مختاری: دانشگاه مذاهب اسلامی بازوی بسیار قوی و محکمی برای مجموعه و جریان تقریب است
  • نتایج مسابقات تنیس روی میز و دارت دانشجویان دختر در المپیاد ورزشی درون دانشگاهی

رییس دانشگاه "الشام سوریه": تقدیر از هوشمندی جمهوری اسلامی در تقریب عملی/ دستاوردهای علمی و پژوهشی ایران، موجب غرور و عزت مسلمانان است

دانشگاه | تاریخ خبر : 1398-02-16 | تعداد بازید :816

 

رئیس دانشگاه الشام سوریه در دیدار از دانشگاه مذاهب اسلامی، دستاوردهای علمی و فناوری جمهوری اسلامی ایران موجب غرور مسلمانان در سراسر جهان عنوان کرد.

دکتر یاسر حوریه و هئیت رئیسه دانشگاه الشام سوریه امروز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه مذاهب اسلامی و دانشگاه الشام سوریه در دانشگاه مذاهب اسلامی حضور یافتند.

وی در این مراسم با اشاره به پیشرفت ها و دستاوردهای علمی ایران، بیان داشت: دستاوردهای علمی و پژوهشی جمهوری اسلامی ایران موجب غرور و عزت روزافزون ما مسلمانان است.
رییس دانشگاه الشام همچنین دانشگاه مذاهب اسلامی را نشانه هوشمندی جمهوری اسلامی ایران در تقریب عملی مذاهب اسلامی توصیف کرد.

دکتر یاسر حوریه با اشاره به اینکه زمینه‌های همکاری با دانشگاه مذاهب ایران گسترده است، تأکید کرد که رشته‌های مشترک فراوانی میان دانشگاه الشام سوریه و دانشگاه مذاهب ایران ایجاد شود.

وی در پایان زمینه های همکاری های مشترک دو دانشگاه را بسیار زیاد دانست و تبادل دانشجو و استاد، مقالات علمی و فناوری مشترک میان اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های الشام و مذاهب اسلامی را از جمله همکاری‌های مشترک این دو دانشگاه برشمرد که در قالب تفاهم نامه امروز دنبال خواهد شد.

جدیدترین اخبار
آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا