جدیدترین اخبار :
  • 32- بازدید میدانی آقای دکتر مهدی جمالی فر معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی کل کشور از دانشگاه مذاهب اسلامی استان گلستان( شعبه گنبدکاووس)
  • 31- استقبال پرشور حوزویان شیعه و سنی استان گلستان از دومین آزمون ویژه طلاب دانشگاه مذاهب اسلامی شعبه گنبد کاووس
  • برگزاری آزمون اختصاصی دانشگاه مذاهب اسلامی واحدبندرعباس 27شهریور 99
  • برگزاری آزمون اختصاصی پذیرش طلاب شیعه و اهل سنت در واحد زاهدان دانشگاه مذاهب اسلامی
  • به مناسبت سالگرد شهادت "شهید ماموستا شیخ‌الاسلام؛ "شهید منادی وحدت" و استاد دانشگاه مذاهب اسلامی

مراسم تجلیل از اعضای هیئت علمی دانشگاه مذاهب اسلامی به مناسبت گرامیداشت مقام والای استاد برگزار شد

دانشگاه | تاریخ خبر : 1398-02-18 | تعداد بازید :2055

مراسم تقدیر و نشست صمیمی اعضای هیئت علمی دانشگاه مذاهب اسلامی با حضور ریاست محترم و معاونین دانشگاه به مناسبت ایام گرامیداشت مقام استاد همزمان با اولین روز ماه مبارک رمضان (17 اردیبهشت) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، ضیافت افطاری اعضای هیئت علمی دانشگاه مذاهب اسلامی به مناسبت گرامیداشت مقام والای استاد با حضو اعضای هیئت علمی دانشگاه و خانواده های محترم آنان به میزبانی دانشگاه مذاهب اسلامی در فضای صمیمی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر صابری معاون آموزشی دانشگاه ضمن خیر مقدم به میهمانان این گردهمایی را بهانه ای برای تجلیل و تکریم از اعضای محترم هیئت علمی عنوان کرد.

عزت و حیات هر  دانشگاهی با وجود اساتید و اعضای هیئت علمی آن است

در ادامه دکتر مختاری ریاست محترم دانشگاه در این جلسه صمیمی ضمن تبریک هفته بزرگداشت مقام استاد و حلول ماه مبارک رمضان از زحمات و خدمات اساتید محترم دانشگاه مذاهب اسلامی به ویژه اعضای هیئت علمی قدر دانی کرد.

رییس دانشگاه مذاهب اسلامی با اشاره به مسئولیت خطیر و ماموریت بزرگ دانشگاه ها در پرورش استعدادها و تربیت نیروهای انسانی، گفت: اساتید و اعضای هیئت علمی، عنصر اصلی دانشگاه ها هستند و عزت و حیات هر محیط علمی با وجود اساتید است.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا دانشگاه مذاهب اسلامی علاوه براین مسئولیت بزرگ، یک وظیفه مضاعفی دارد و در کنار بعد تربیت نیروی انسانی و علمی، ساختن انسان ها و تربیت نیروی انسانی معتدل تقریبی بدور از افراط و تعصب را نیز برعهده دارد و این از ماموریت های اصلی دانشگاه مذاهب اسلامی است.

در ادامه این مراسم همچنین دکتر مهدی دوایی متخصص روانشناسی تربیتی نیز دقایقی درخصوص تحکیم خانواده سخنرانی کرد.

وی درباره از دست دادن فرصت ها در زندگی گفت :ما دائما در حال حسرت خوردن هستیم و همین موضوع باعث میشود لذت بردن از زمان حال را از دست بدهیم . اهمیت این موضوع تا آنجایی است که امام علی (ع) هم سفارش کرده اند که حال را دریابید.

دکتر دوایی همچنین پیشنهادهایی برای داشتن حال خوب در زندگی ارائه داد و گفت: در حال زندگی کنید و معنای زندگی را به چیزی بدهید که ترس از دست دادنش را نداشته باشید و قدر زندگیتان را بدانید.

گفتنی است دعوت از یک متخصص روانشناسی تربیتی و سخنرانی در جمع خانواده های اعضای هیئت علمی دانشگاه مورد استقبال و توجه خانواده های محترم قرار گرفت.

گزارش تصویری1  این مراسم را در لینک های زیر مشاهده نمائید

گزارش تصویری2  این مراسم را در لینک های زیر مشاهده نمائید

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا