جدیدترین اخبار :
  • آیت الله صفایی بوشهری: زیرساخت‌های ایجاد دانشگاه مذاهب اسلامی در بوشهر فراهم شده است/ان شاء الله دانشگاه مذاهب اسلامی استان بوشهر قطب علمی در جنوب کشور باشد/وحدت بر اساس ولایت و معرفت از نعمت‌های انقلاب اسلامی است
  • دکتر مختاری در دیدار با مسئولان استان بوشهر: امید می‌رود دانشگاه مذاهب اسلامی استان بوشهر قطب مهم و برجسته علمی کشور شود/ این دانشگاه از ابتکارات و یادگارهای مهم و برجسته مقام معظم رهبری است/قدردانی از حمایت های آیت‌الله صفایی بوشهری و استاندار محترم بوشهر
  • استاندار بوشهر در نشست با مسئولان دانشگاه مذاهب اسلامی: زیرساخت‌های دانشگاه مذاهب اسلامی در بوشهر تقویت می‌شود/استان بوشهر پایگاه وحدت آفرین علمای مذاهب اسلامی است
  • انتصاب "سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی واحد بوشهر" با حضور نماینده محترم ولی فقیه و استاندار بوشهر
  • نخستین نشست «شورای تدوین و تعیین راهبردهای تولید آثار و متون پژوهشی دانشگاه مذاهب اسلامی» برگزار شد

در دیدار با دکتر مختاری مطرح شد؛ اعلام آمادگی تجمع علمای مسلمین لبنان برای راه اندازی دانشگاه مذاهب اسلامی در بیروت

دانشگاه | تاریخ خبر : 1398-02-21 | تعداد بازید :549

تجمع علمای مسلمین لبنان ضمن تحسین اهداف و فعالیت های دانشگاه مذاهب اسلامی و اعلام آمادگی برای همکاری، ساختمانی را برای تاسیس شعبه دانشگاه مذاهب اسلامی در بیروت در اختیار این دانشگاه قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی، رییس دانشگاه مذاهب اسلامی و هئیت همراه در جریان سفر به کشور لبنان  روز پنجشنبه ۵ اردیبهشت ماه با تجمع علمای مسلمین لبنان دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار دکتر مختاری؛ رییس دانشگاه مذاهب اسلامی به فعالیت های مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و دانشگاه مذاهب اسلامی اشاره کرد و سلام آیت الله اراکی و آیت الله تسخیری را به تجمع علمای مسلمین لبنان ابلاغ نمود.

وی تاکید کرد که دانشگاه مذاهب اسلامی به عنوان یک مرکز آکادمیک و علمی می تواند نقش جدی تر و موثرتری در لبنان ایفا کند.

دکتر مختاری به فعالیت های دانشگاه مذاهب اسلامی اشاره کرد و گفت: امروزه در فضای بین الملل دانشگاه مذاهب اسلامی به عنوان یک دانشگاه معتبر و  ممتاز شناخته شده است و فعالیت های بین المللی دانشگاه موثر و روبه رشد خواهد بود.

حضور علمای لبنان در دوره های کوتاه مدت مطالعات تقریبی در دانشگاه مذاهب اسلامی نیز در این نشست از سوی دکتر مختاری پیشنهاد شد که مورد استقبال آنان قرار گرفت

تجمع علمای مسلمین لبنان: جای دانشگاه مذاهب اسلامی در فضای بین الملل خالی است

در این دیدار که علمای بزرگی از شیعه و اهل سنت لبنان حضور داشتند، تجمع علمای مسلمین لبنان ضمن تحسین فعالیت های دانشگاه مذاهب اسلامی تاکید داشتند که جای این دانشگاه در فضای بین الملل خالی است و باید امروزه در کشورهای مختلف با توجه به نیازهای منطقه ای حضور داشته باشد.

این تشکل بزرگ مسلمین در لبنان همچنین اعلام کردند ساختمانی را به منظور تاسیس و راه اندازی دانشگاه مذاهب اسلامی در لبنان و بیروت در اختیار این دانشگاه قرار می دهند.

در ادامه رییس دانشگاه مذاهب اسلامی و اعضای این تجمع از بخش های مختلف این ساختمان جهت راه اندازی شعبه دانشگاه در این کشور بازدید بعمل آوردند.

جدیدترین اخبار
آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا