جدیدترین اخبار :
  • با شرکت 1100 داوطلب؛ آزمون اختصاصی دانشگاه مذاهب اسلامی(ویژه طلاب شیعه و اهل سنت) 31 خرداد در 8 استان برگزار می شود
  • امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه مذاهب اسلامی و چند مرکز علمی و دانشگاهی هند
  • دکتر مختاری در کنفرانس بین المللی "بزرگداشت تنوع در جهان اسلام"در دهلی: "دگر پذیری" ضرورت امروز برای رسیدن به وحدت و همدلی/ دانشگاه مذاهب اسلامی در ایران نمونه عینی، علمی و عملی دگر پذیری تنوع در باورها و مذاهب است
  • نشست علمی «تمدن نوین اسلامی در آیینه تقریب با تاکید بر اندیشه های مقام معظم رهبری(مدظله العالی)»/ 29 خردادماه برگزار می شود
  • آغاز امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی 98-97 واحد زاهدان
دیدار معاون اجتماعی ناجا از دانشگاه مذاهب اسلامی

سردار نوریان: پلیس به دنبال حل مسائل اجتماعی به روش های علمی و آکادمیک است/ دکتر مختاری: آماده همکاری با نیروی انتظامی به ویژه در زمینه های فرهنگی و اجتماعی هستیم

دانشگاه | تاریخ خبر : 1398-02-28 | تعداد بازید :286

سردار نوریان معاون اجتماعی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن حضور در دانشگاه مذاهب اسلامی و دیدار با دکتر مختاری و معاونین دانشگاه زمینه های همکاری این معاونت و دانشگاه مذاهب اسلامی را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی، در این دیدار دکتر مختاری ضمن خیر مقدم به سردار نوریان، ضمن معرفی دانشگاه مذاهب اسلامی اهداف و رسالت های آن به ویژه در زمینه نقش این دانشگاه در مبارزه با افراط گرایی و تکفیر، اشاره کرد.

وی نقش این دانشگاه را در همکاری با نیروی انتظامی به ویژه در زمینه های فرهنگی و اجتماعی بسیار موثر ارزیابی کرد و برگزاری دوره های کوتاه مدت آشنایی با مذاهب اسلامی برای پرسنل نیروی انتظامی، نقش دانشگاه مذاهب اسلامی در تقریب، همکاری مشترک شعب دانشگاه با مراکز نیروی انتظامی در استانها و برگزاری همایش و نشست های مشترک را از جمله محورهای همکاری مشترک عنوان کرد.

رییس دانشگاه مذاهب اسلامی، تاسیس این دانشگاه را نشانه هوشمندی و آینده‌نگری مقام معظم رهبری عنوان کرد و اظهار داشت: دانشگاه مذاهب اسلامی امروز پیشتاز فعالیت های تقریبی در عرصه های مختلف داخل و خارج از کشور است.

سردار نوریان نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار و فعالیت های دانشگاه مذاهب اسلامی، گفت: پلیس به دنبال حل مسائل اجتماعی به روش های علمی و آکادمیک است و در این راستا دانشگاه مذاهب اسلامی با چنین اهداف و رسالت های مهمی می‌تواند به ما کمک کند.

گفتنی است پس از بررسی موارد همکاری، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه مذاهب اسلامی و معاونت اجتماعی نیروی انتظامی به امضا خواهد رسید.

 

 

 

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا