جدیدترین اخبار :
  • برگزاری جلسه ویژه درخصوص اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا در دانشگاه مذاهب اسلامی/ تاکید ریاست دانشگاه بر رعایت و حفظ امور بهداشتی و پیشگیرانه
  • در پیش‌نشست دومین همایش آسیب‌شناسی پایان‌نامه‌ها در دانشگاه شیراز مطرح شد؛ «ضرورت تحول در علوم انسانی در گام دوم انقلاب»
  • در نشستی علمی از سوی دانشگاه مذاهب اسلامی در ایرانداک بررسی شد؛ لزوم تدوین برنامه درسی برای اخلاق پژوهش در راستای اثر بخشی پایان نامه ها و رساله ها
  • دیدار سرپرست واحد زاهدان به همراه استاد مولوی سلامی با آقای کردستانی مدیر کل محترم صدا و سیمای استان سیستان و بلوچستان
  • حجت الاسلام والمسلمین دکتر شهریاری در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه: دانشگاه مذاهب اسلامی در تحقق نوسازی و نوگرایی جریان تقریب می تواند بسیار موثر و نقش آفرین باشد/ دکتر مختاری: دانشگاه مذاهب اسلامی بازوی بسیار قوی و محکمی برای مجموعه و جریان تقریب است
از سوی معاونت فرهنگی دانشجویی صورت گرفت؛

اعلام نتایج هفتمین دوره انتخابات "شورای صنفی دانشجویان" دانشگاه مذاهب اسلامی در واحد مرکزی

اخبار دانشجویی | تاریخ خبر : 1398-02-30 | تعداد بازید :1310

هفتمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان از سوی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی در روز دوشنبه مورخ 30/2/98 برگزار گردید.

در این انتخابات از بین  کاندیدهای داوطلب سه نفر به‌عنوان عضو اصلی که یک نفر از بین دانشجویان بین‌المللی و دو نفر از دانشجویان داخلی و یک نفر دیگر به‌عنوان اعضای علی‌البدل با رأی دانشجویان انتخاب می‌شوند.

نتایج هفتمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه مذاهب اسلامی به شرح ذیل اعلام می گردد:

1-  محمد بنائیان 60 رای

2- عبد المتین منظوم 53 رای

3- محمد امین رحیمی 50 رای

4- علیرضا گل پور 18 رای

5- مرتضی مزرعه 16 رای

6- مصطفی مولایی 15 رای

7- سجاد زکی 15 رای

براین اساس آقایان محمد بنائیان، عبد المتین منظوم و محمد امین رحیمی به عنوان اعضای اصلی و علیرضا گل پور به عنوان عضو علی البدل انتخاب و معرفی گردیدند.

گفتنی است منتخبین با رأی اکثریت دانشجویان به مدت یک سال به‌عنوان اعضای شورای صنفی دانشجویی طبق آئین‌نامه این شورا در خدمت دانشجویان خواهند بود.

انتخابات شورای صنفی دانشگاه مذاهب اسلامی در بین دانشجویان داخلی و بین‌المللی در واحد مرکزی، واحد خواهران و شعب استان‌ها نیز برگزار گردید.

جدیدترین اخبار
آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا