جدیدترین اخبار :
  • بازدید معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه از وحد بندرعباس و دیدار با دانشجویان و کارکنان این واحد
  • دیدار رئیس و هئیت رئیسه دانشگاه الفرات سوریه با رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی/ دکتر مختاری: درگیری و خشونت میان مذاهب به دلیل جهل است/ پیشنهاد بشار اسد برای تاسیس دانشگاهی همچون دانشگاه مذاهب اسلامی در سوریه
  • حضور مدیرکل خدمات عمومی وپشتیبانی آقای دکتر سیدعلی حسینی و سرپرست اداره کل امور دانشجویی آقای دکتر شاورانی در دانشگاه مذاهب اسلامی بندرعباس 98/8/29
  • حضور معاون آموزشی وتحصیلات تکمیلی آقای دکتر صابری و کارشناس مسئول امورپایان نامه ها آقای دکتر بهرامیان دردانشگاه مذاهب اسلامی واحدبندرعباس 98/8/29
  • دکتر مختاری در "معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه مذاهب اسلامی": دانشجوی بسیجی با نگاه تقریبی در این دانشگاه تربیت می‎شود/ انتقال دانش با تفکر بسیجی وحدت‌آفرین است

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی/ دکتر مختاری: مسوولان دانشگاه خدمت و کمک به بسیج را افتخاری برای خود می دانند/ رسالت دانشگاه مذاهب تربیت دانشجویانی که نمونه و تبلور اسلام ناب محمدی(ص) است

دانشگاه | تاریخ خبر : 1398-04-03 | تعداد بازید :1213

به گزارش روابط عمومی؛ مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی امروز دوشنبه 3 تیرماه با حضور دکتر مختاری رییس دانشگاه، حمید بالایی فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ و دانشجویان در سالن جلسات دانشگاه برگزار شد.

دکتر محمد حسین مختاری در این مراسم با تقدیر از زحمات مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی و آرزوی موفقیت برای مسئول جدید، گفت: افتخار ما این است که مجموعه بسیج دانشجویی فعالیت های انقلابی و درخشانی دارد و در تقویت و پیشبرد اهداف و تحقق رسالت ها و ماموریت های دانشگاه همکاران خوبی برای ما بودند که زحماتشان شایسته تقدیر است.
وی افزود: دانشگاه مذاهب اسلامی یک دانشگاه فاخر و ممتاز و منسوب به نظام اسلامی و در راس آن مقام عظمای ولایت است و این انتظار می رود که گام های ارزنده و موثری در راستای مطالبات ایشان برداریم و الگویی برای سایر مراکز علمی و دانشگاهی باشیم.

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی بیان داشت: یکی از امتیازات این دانشگاه این است که به تنویر افکار عمومی و تقویت بنیه تقریبی و پیشگیری از خشونت و رفتارهای نامعقول منبعث از انجماد فکری کمک و در راستای منویات مقام معظم رهبری تلاش می کند، دانشجویانی که نمونه و تبلور اسلام ناب محمدی باشند را تربیت کند.

دکتر مختاری با اشاره به استقبال از مدل دانشگاه مذاهب اسلامی درخارج از کشور خاطر نشان کرد: در ارتباطات و دیدارهایی که با مجموعه های داخل و خارج از کشور داریم و اهداف و ماموریت های دانشگاه را تشریح می کنیم آنها مجذوب این مدل دانشگاهی که پیروان مذاهب کنار هم دیگر زندگی می کنند می شوند و آن را تحسین می کنند که این از ابتکارات مقام معظم رهبری است.

وی با تاکید بر اینکه بسیج دانشجویی در این جهت خیلی می تواند کمک کند، گفت: انتظار ما هم از بسیج دانشجویی همین است و تا به حال نیز تعامل خوبی وجود داشته است. ما نیز بسیج را از خودمان می‌دانیم و خود را در خدمت بسیج و هر نوع خدمت و کمک به بسیج را افتخاری برای خود می دانیم و امیدواریم این روحیه بسیجی و انقلابی همواره بر دانشگاه‌های ما حاکم باشد.

در ادامه این نشست مسئولان سابق و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه به ارائه گزارشی از فعالیت ها و همچنین برنامه‌های پیش شروع پرداختند و پس از آن دکتر حمید بالایی فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ نیز ضمن قدردانی از تعامل خوب مجموعه دانشگاه مذاهب اسلامی با بسیج دانشجویی، حضور ریاست دانشگاه در این مراسم را نشان از اهتمام و توجه ایشان به مجموعه بسیج دانشجویی و نشان از جایگاه بسیج و قابل تقدیر عنوان کرد.

وی همچنین در خصوص انتظارات مقام معظم رهبری از بسیج دانشجویی به ویژه در زمینه تمدن سازی و تمدن نوین اسلامی اشاره کرد و گفت: بسیج دانشجویی دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی نیز باید تمام توان و نیروی خود را برای ایجاد یک گفتمان واحد منبعث از اسلام برای شکل گیری تمدن نوین اسلامی قرار دهد.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از فعالیت ها و زحمات «جناب آقای علیرضا یاراحمدی» حکم مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی به «جناب آقای مهدی هاشم زاده« اعطاء گردید.

جدیدترین اخبار
آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا