جدیدترین اخبار :
  • دیدار مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان از واحد زاهدان
  • سیزدهمین شماره مجله علمی پژوهشی «فقه مقارن» از سوی دانشگاه مذاهب اسلامی منتشر شد
  • اهداء گل به مقام شامخ شهید حاج قاسم سلیمانی در واحد زاهدان دانشگاه مذاهب اسلامی
  • گزارش تفصیلی از برگزاری نخستین پیش‌نشست «دومین همایش آسیب‌شناسی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها در حوزه علوم انسانی و اسلامی با تأکید بر نقد کارآمدی» در دانشگاه مذاهب اسلامی/ یکشنبه ۱۵ دیماه
  • پیام تسلیت رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در پی شهادت سردار رشید اسلام؛ حاج قاسم سلیمانی/ سردار سلیمانی سالها عمر خود را در راه عزت و سربلندی امت اسلام و استقلال ملت‌های مظلوم گذاشت

دکتر مختاری در دیدار با استاندار کردستان تاکید کرد: تبديل شعبه سنندج دانشگاه مذاهب اسلامی به قطب علمي و آموزشي منطقه با حمایت‌های بیش از پیش مسوولان استانی

دانشگاه | تاریخ خبر : 1398-05-09 | تعداد بازید :690

رییس دانشگاه مذاهب اسلامی در دیدار با استاندار کردستان تاکید کرد که شعبه سنندج دانشگاه مذاهب اسلامی به قطب علمي و آموزشي منطقه با حمایت‌های بیش از پیش مسوولان استانی تبدیل شود.

 

دكتر مختاري در جریا سفر به سنندج در دیدار با مهندس مرادنیا ضمن تشكر از حمايت هاي بي دريغ استاندار و مجموعه استانداري كردستان از دانشگاه مذاهب اسلامی بر حمايت و همراهي بيشتر استانداري با توجه به اهداف و رسالت هاي دانشگاه تأكيد نمود.

وی با اشاره به اينكه شعبه سنندج دانشگاه مذاهب اسلامی بعد از شعبه تهران قديمي ترين شعبه دانشگاه است، بر تبديل شدن شعبه سنندج دانشگاه به قطب علمي و آموزشي منطقه تأكيد كردند.

 

ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی با عنايت به اقدامات مثبت دانشگاه در جهت ايجاد شعبات در خارج از كشور از رايزني و بررسي هاي لازم جهت ارتباط با اقليم كردستان عراق جهت ايجاد شعبه در اين منطقه خبر داد.

 

در اين ديدار مهندس مرادنيا استاندار كردستان نیز با اشاره به رسالت و اهداف مهم دانشگاه مذاهب اسلامی، به تمام بخش هاي مرتبط با اهداف و ماموریت‌های دانشگاه در استان دستور همراهي و حمايت از اين دانشگاه را داد.

 

 

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا