جدیدترین اخبار :
  • دومین مراسم معارفه نودانشجویان دانشگاه مذاهب اسلامی ۱۴۰۰
  • مراسم معارفه نودانشجویان دانشگاه مذاهب اسلامی
  • سخنرانی دکتر زرین پور در نشست علمی - فرهنگی با موضوع «در مسیر تقریب» در دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان
  • اطلاعیه ثبت نام آزمون جامع نیمسال اول 1401-1400
  • فراخوان‌های ارسال آثار پژوهشی منتشر شده جهت انتخاب پژوهشگران برگزیدۀ سال 1400 از میان اعضای هیأت علمی، دانشجویان بین‌الملل، دانشجویان داخلی و کارکنان

کتاب "وحدت امت اسلامی در سایه کتاب وسنت" اثر "دکتر محمدحسین مختاری" به زبان عربی منتشر شد

دانشگاه | تاریخ خبر : 1398-06-06 | تعداد بازید :2279

کتاب "وحدة الامة في ظل الکتاب و السنة" (وحدت امت در سایه کتاب و سنت) تالیف "حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدحسین مختاری" استاد سطوح عالی حوزه و رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی با مقدمه‌ای از "آیت‌الله تسخیری" و "شیخ الجعبیری" و با همکاری ناشران تونسی و مصری فعال در حوزه تقریب چاپ و منتشر شد.

معاون پژوهشی دانشگاه مذاهب اسلامی، خانم دکتر ملکی از چاپ و انتشار کتابی وزین و جدید در زمینه تقریب مذاهب اسلامی به زبان عربی توسط انتشارات این دانشگاه خبر داد.

وی افزود: این کتاب با عنوان "وحدة الامة في ظل الکتاب و السنة" توسط استاد سطوح عالی حوزه و ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی؛ "حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد حسین مختاری" و با مقدمه‌ای از دو تن از چهره های مشهور جهان اسلام؛ "حضرت آیت الله تسخیری" و "استاد دکتر الجعبیری" (از علمای برجسته تونس) به چاپ رسیده و امروز منتشر می‌گردد.

وی خاطرنشان کرد: تولید محتوای تقریبی به زبان‌های عربی و انگلیسی که زبان مخاطبان ما می‌باشد جزو برنامه‌های دانشگاه است و این کتاب در راستای این هدف به زبان عربی و در ۳۷۶ صفحه توسط انتشارات دانشگاه مذاهب اسلامی به چاپ رسیده است.

امید است دانشجویان، اندیشمندان و فرهیختگان جهان اسلام، از محتوای غنی این کتاب که به نورانیت کلام الله و سنت و روایات معصومین(ع) عجین است، بهره مند شوند.

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا