جدیدترین اخبار :
  • دیدار حضرت حجت الاسلام دکتر طاهری معاون محترم امام جمعه معزز زاهدان از واحد زاهدان دانشگاه مذاهب اسلامی
  • نماینده محترم مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری: تمامی ارگان ها و مدیران استان های شمالی باید در راستای اهداف ارزشمند دانشگاه مذاهب اسلامی کمک کنند
  • دکتر مختاری در معارفه مدیران گروه های آموزشی دانشگاه: ان شاءالله فصل جدیدی در تحول برنامه های آموزشی و محتوایی دانشگاه را شاهد باشیم/ضرورت تغییر و تحول سرفصل‌های درسی دانشگاه مذاهب اسلامی
  • نشست "تحلیل قیام امام حسین علیه السلام" با حضور رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه درامور اهل سنت استان هرمزگان برگزار شد
  • انتصاب مدیران جدید گروه‎های آموزشی دانشگاه مذاهب اسلامی برای مدت 2 سال با حکم ریاست دانشگاه

مراسم تکریم و معارفه مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی واحد سنندج برگزار شد

شعبه سنندج | تاریخ خبر : 1398-07-07 | تعداد بازید :145

به گزارش روابط عمومی واحد سنندج، مراسم تکریم و معارفه مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی واحد سنندج  با حضور دکتر مرتضی خسروپناه رئیس دانشگاه، توحید رستمی فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان کردستان و جمعی از دانشجویان در سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد.

دکتر خسروپناه در ابتدای این جلسه بسیج دانشجویی را بازوی دانشگاه در برگزاری برنامه فرهنگی دانست و با اشاره به فلسفه وجودی بسیج، بررسی، ارائه راه حل و برطرف کردن مشکلات، معضلات و کاستی های دانشگاه و جامعه را از نقش های بسیج دانشجویی خواند.

وی با اشاره به دستاوردهای محور مقاومت در منطقه و موفقیت انقلاب اسلامی در حوزه نظامی، از بسیج دانشجویی خواست تا توجه ویژه ای به مسائل و معضلات فرهنگی بویژه در سبک زندگی داشته و برای آن راه حل ارائه نماید.

ایشان همچنین از بسیج دانشجویی در برگزاری اردوهای جهادی و پرورش دانشجویان خلاق، امیدوار و تلاشگر در خلال این اردوها تشکر نمود و آمادگی خود را جهت همکاری در برگزاری این اردوها اعلام نمود.

رئیس واحد سنندج دانشگاه ضمن تشکر از زحمات مسئولان سابق بسیج دانشجویی دانشگاه در دو حوزه خواهران و برادران، برای مسئولین جدید آرزوی موفقیت نمود.

جناب سرهنگ توحید رستمی فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان کردستان نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت بسیج دانشجویی از نگاه حضرت امام(ره) که در ماه های پایانی عمر بابرکت خویش فرمان تشکیل بسیج دانشجو و طلبه را صادر فرمودند، این اقدام ایشان را نشانه آینده نگری در ضرورت تشکیل این نهاد دانستند.

وی کادرسازی را از ویژگی های برجسته بسیج دانشجویی دانست و اشاره کرد که باید در ورود یک شخص به بسیج دانشجویی و زمان خروج و فارغ التحصیلی باید تفاوت وجود داشته باشد و بسیج دانشجویی با انجام برنامه های مختلف از جمله برنامه اعتلاء این تفاوت را ایجاد نماید.

در پایان این مراسم از زحمات آقای محمدصادق هاشمی مسئول سابق پایگاه بسیج دانشجویی شهدای وحدت و خانم فاطمه عزیزی مسئول سابق پایگاه بسیج دانشجویی شهیده فاتحی کرجو تجلیل به عمل آمد و آقای مهدی رستمی و خانم معصومه بازیار به جای ایشان معارفه شدند.

 

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا