جدیدترین اخبار :
  • برگزاری جلسه ویژه درخصوص اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا در دانشگاه مذاهب اسلامی/ تاکید ریاست دانشگاه بر رعایت و حفظ امور بهداشتی و پیشگیرانه
  • در پیش‌نشست دومین همایش آسیب‌شناسی پایان‌نامه‌ها در دانشگاه شیراز مطرح شد؛ «ضرورت تحول در علوم انسانی در گام دوم انقلاب»
  • در نشستی علمی از سوی دانشگاه مذاهب اسلامی در ایرانداک بررسی شد؛ لزوم تدوین برنامه درسی برای اخلاق پژوهش در راستای اثر بخشی پایان نامه ها و رساله ها
  • دیدار سرپرست واحد زاهدان به همراه استاد مولوی سلامی با آقای کردستانی مدیر کل محترم صدا و سیمای استان سیستان و بلوچستان
  • حجت الاسلام والمسلمین دکتر شهریاری در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه: دانشگاه مذاهب اسلامی در تحقق نوسازی و نوگرایی جریان تقریب می تواند بسیار موثر و نقش آفرین باشد/ دکتر مختاری: دانشگاه مذاهب اسلامی بازوی بسیار قوی و محکمی برای مجموعه و جریان تقریب است

مراسم تکریم و معارفه مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی واحد سنندج برگزار شد

شعبه سنندج | تاریخ خبر : 1398-07-07 | تعداد بازید :678

به گزارش روابط عمومی واحد سنندج، مراسم تکریم و معارفه مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی واحد سنندج  با حضور دکتر مرتضی خسروپناه رئیس دانشگاه، توحید رستمی فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان کردستان و جمعی از دانشجویان در سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد.

دکتر خسروپناه در ابتدای این جلسه بسیج دانشجویی را بازوی دانشگاه در برگزاری برنامه فرهنگی دانست و با اشاره به فلسفه وجودی بسیج، بررسی، ارائه راه حل و برطرف کردن مشکلات، معضلات و کاستی های دانشگاه و جامعه را از نقش های بسیج دانشجویی خواند.

وی با اشاره به دستاوردهای محور مقاومت در منطقه و موفقیت انقلاب اسلامی در حوزه نظامی، از بسیج دانشجویی خواست تا توجه ویژه ای به مسائل و معضلات فرهنگی بویژه در سبک زندگی داشته و برای آن راه حل ارائه نماید.

ایشان همچنین از بسیج دانشجویی در برگزاری اردوهای جهادی و پرورش دانشجویان خلاق، امیدوار و تلاشگر در خلال این اردوها تشکر نمود و آمادگی خود را جهت همکاری در برگزاری این اردوها اعلام نمود.

رئیس واحد سنندج دانشگاه ضمن تشکر از زحمات مسئولان سابق بسیج دانشجویی دانشگاه در دو حوزه خواهران و برادران، برای مسئولین جدید آرزوی موفقیت نمود.

جناب سرهنگ توحید رستمی فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان کردستان نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت بسیج دانشجویی از نگاه حضرت امام(ره) که در ماه های پایانی عمر بابرکت خویش فرمان تشکیل بسیج دانشجو و طلبه را صادر فرمودند، این اقدام ایشان را نشانه آینده نگری در ضرورت تشکیل این نهاد دانستند.

وی کادرسازی را از ویژگی های برجسته بسیج دانشجویی دانست و اشاره کرد که باید در ورود یک شخص به بسیج دانشجویی و زمان خروج و فارغ التحصیلی باید تفاوت وجود داشته باشد و بسیج دانشجویی با انجام برنامه های مختلف از جمله برنامه اعتلاء این تفاوت را ایجاد نماید.

در پایان این مراسم از زحمات آقای محمدصادق هاشمی مسئول سابق پایگاه بسیج دانشجویی شهدای وحدت و خانم فاطمه عزیزی مسئول سابق پایگاه بسیج دانشجویی شهیده فاتحی کرجو تجلیل به عمل آمد و آقای مهدی رستمی و خانم معصومه بازیار به جای ایشان معارفه شدند.

 

جدیدترین اخبار
آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا