جدیدترین اخبار :
  • دیدار مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان از واحد زاهدان
  • سیزدهمین شماره مجله علمی پژوهشی «فقه مقارن» از سوی دانشگاه مذاهب اسلامی منتشر شد
  • اهداء گل به مقام شامخ شهید حاج قاسم سلیمانی در واحد زاهدان دانشگاه مذاهب اسلامی
  • گزارش تفصیلی از برگزاری نخستین پیش‌نشست «دومین همایش آسیب‌شناسی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها در حوزه علوم انسانی و اسلامی با تأکید بر نقد کارآمدی» در دانشگاه مذاهب اسلامی/ یکشنبه ۱۵ دیماه
  • پیام تسلیت رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در پی شهادت سردار رشید اسلام؛ حاج قاسم سلیمانی/ سردار سلیمانی سالها عمر خود را در راه عزت و سربلندی امت اسلام و استقلال ملت‌های مظلوم گذاشت
در راستای ارتقا و بهبود بخشی به وضعیت پژوهشی انجام شد؛

بازدید معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه از واحد بندرعباس و دیدار با دانشجویان و کارکنان این واحد

اخبار داخلی | تاریخ خبر : 1398-08-29 | تعداد بازید :500

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه مذاهب اسلامی به منظور بازدید و بررسی وضعیت پژوهشی و فناوری و نیز کتابخانه در شعبه بندر عباس دانشگاه حضور یافت.

 

خانم دکتر ملکی در این سفر که در راستای ارتقا و بهبود بخشی به وضعیت پژوهشی شعبه بندر عباس دانشگاه انجام گرفته بود از واحد خواهران و برادران دانشگاه بازدید به عمل آورد و در جلساتی مجزا با دانشجویان پسر و دختر به گفت وگو و طرح مسائل مربوط به پژوهش، انفورماتیک و کتابخانه پرداخت.

در این جلسه دکتر ملکی ضمن گفتگو پیرامون ضرورت پژوهش های تقریب و وحدت محور به رسالت ویژه دانشجویان دانشگاه مذاهب اسلامی در این خصوص اشاره کرد و در خصوص اهمیت جایگاه معاونت پژوهشی و فناوری در راستای تولید علم نکاتی را مطرح کرد.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه بر تقریب محور بودن رساله ها و پایان نامه ها، لزوم برگزاری کارگاه های دانش افزایی اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی با هدف تقویت ایشان در راستای نگارش مقاله های علمی_ پژوهشی، رساله های و پایان نامه های مساله محور و نیز برگزاری یکی از پیش نشست های همایش ملی آسیب شناسی پایان نامه ها و رساله ها در حوزه علوم انسانی_اسلامی با مشارکت دانشگاه های جنوب کشور در این شعبه تاکید کرد.

خانم دکتر ملکی همچنین جلسه ای با همکاران شعبه بندرعباس داشت که در این جلسه ضمن طرح مسائل متعدد از سوی کارکنان بر لزوم بهره مندی از ظرفیت های استان هرمزگان به منظور شناسایی دانشگاه مذاهب اسلامی تاکید نمود.

در این دیدار معاون پژوهشی دانشگاه از کارکنان و دانشجویان خواست تا پیشنهادات و نیازهای پژوهشی خود را به صورت مستقیم با دفتر معاونت پژوهشی در میان بگذارند.

 

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا