جدیدترین اخبار :
  • فعالیت‌های فرهنگی و علمی ایران و سوریه توسعه می‌یابد
  • تصویب 42 عنوان برنامه فرهنگی برای اجرا در تابستان/ اجرای بیش از 90 عنوان برنامه از مصوبات جلسات شورای فرهنگی
  • وفاداری قبیله‌ای؛ آسیبِ پژوهش‌های علمی
  • اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون کتبی طلاب (ارشد و دکتری) سال 1400 دانشگاه مذاهب اسلامی منتشر شد
  • برگزاری مرحله دوم ارزیابی تخصصی آزمون اختصاصی طلاب سال 1400 (کارشناسی ارشد و دکتری)

دیدار سرپرست جدید واحد سنندج دانشگاه مذاهب اسلامی با نماینده ولی فقیه در استان کردستان

شعبه سنندج | تاریخ خبر : 1398-10-07 | تعداد بازید :1870

به گزارش روابط عمومی واحد سنندج، دکتر عثمان یوسفی سرپرست جدید دانشگاه مذاهب اسلامی واحد سنندج با آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار کرد.

در این دیدار که پرسنل دانشگاه نیز حضور داشتند، دکتر عثمان یوسفی ضمن تشکر از حمایت های نماینده ولی فقیه در استان، ابراز امیدواری کرد در دوره جدید مدیریتی نیز این کمک ها و حمایت معنوی بیش از گذشته ادامه داشته باشد.

سرپرست جدید واحد سنندج با اشاره به این نکته که دانشگاه مذاهب اسلامی علاوه بر مأموریت آموزشی و پژوهشی که مأموریت روتین تمامی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی است، یک مأموریت ویژه برعهده دارد و آن پرورش نسل فرهیخته و برخوردار از فرهنگ و اخلاق تقریبی جهت ترویج و تقویت روحیه زندگی تقریبی مسالمت آمیز میان پیروان مذاهب اسلامی است.

وی ادامه داد:" دانشگاه مذاهب اسلامی واحد سنندج قطعا در این دوره با رویکرد جدید و برنامه ریزی مناسب، به سمت اهداف عالیه دانشگاه و اهداف والای تقریب حرکت خواهد کرد."

آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب دکتر عثمان یوسفی بعنوان سرپرست جدید دانشگاه، با اشاره به ظرفیت های دانشگاه مذاهب اسلامی، بر رشد علمی روحانیون منطقه از این طریق تأکید نمودند.

وی بر رعایت اعتدال و پرهیز از افراط و تفریط در امور اشاره و بر بررسی مسائل اختلافی در یک محیط علمی و به دور از تنش و عوام زدگی با حضور متخصصین این امر تأکید کردند.

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا