جدیدترین اخبار :
  • پیش نشست دومین همایش ملی آسیب‌شناسی پایان‌نامه‌ها 29 بهمن در دانشگاه باقرالعلوم برگزار می‌شود
  • تمدید مهلت ارسال مقالات به دومین همایش ملی آسیب‌شناسی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها در حوزه علوم انسانی اسلامی تا 15 اسفندماه/ زمان برگزاری همایش 28 فروردین 99
  • سخنرانی علمی/ پیش نشست لزوم تدوین برنامه درسی برای اخلاق پژوهش در راستای اثر بخشی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها یکشنبه 27 بهمن برگزار می‌شود
  • نشست بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه قضایی با حضور دکتر بهادری جهرمی در دانشگاه مذاهب اسلامی برگزار شد
  • پیام تسلیت دکتر مختاری ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی در پی درگذشت مرحوم آیت‌الله طبرسی
برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری همایش ملی (امت واحده و گام دوم انقلاب اسلامی) در واحد زاهدان دانشگاه

برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری همایش ملی (امت واحده و گام دوم انقلاب اسلامی) در واحد زاهدان دانشگاه

شعبه زاهدان | تاریخ خبر : 1398-11-12 | تعداد بازید :245

جلسه اعضای شورای سیاست گذاری همایش ملی (امت واحده و گام دوم انقلاب اسلامی) که در اسفند ماه سال جاری با پرچمداری واحد زاهدان دانشگاه برگزار خواهد شد در دفتر سرپرست دانشگاه با حضور اعضا و جناب استاد مولوی سلامی برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه، جناب استاد مولوی سلامی ضمن ارائه نکاتی راجع به این همایش با اشاره به این مورد که لفظ ((وحدت)) نازل به ادیان است و لفظ ((تقریب)) نازل به مذاهب، نتیجه اصلی  برگزاری چنین همایشاتی را تقریب عملی دانست.

دکتر زرین پور سرپرست واحد زاهدان نیزضمن بیان آیه تَحْسَبُهُمْ جَمِيعًا وَقُلُوبُهُمْ شَتَّى ، تنها راه به ثمر رسیدن تقریب در راستای عملی آن را یکی بودن دلها ضمن فرمایش خداوند متعال دانست.

در ادامه این جلسه، هر یک از اعضا، پیرامون موضوعات مطرح شده به بحث و مبادله نظر پرداخته و نتیجه برگزاری چنین همایشاتی را افزایش آگاهی و در امتداد آن افزایش روحیه بردباری و دگر پذیری در جامعه دانستند.

 

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا