جدیدترین اخبار :
  • دومین مراسم معارفه نودانشجویان دانشگاه مذاهب اسلامی ۱۴۰۰
  • مراسم معارفه نودانشجویان دانشگاه مذاهب اسلامی
  • سخنرانی دکتر زرین پور در نشست علمی - فرهنگی با موضوع «در مسیر تقریب» در دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان
  • اطلاعیه ثبت نام آزمون جامع نیمسال اول 1401-1400
  • فراخوان‌های ارسال آثار پژوهشی منتشر شده جهت انتخاب پژوهشگران برگزیدۀ سال 1400 از میان اعضای هیأت علمی، دانشجویان بین‌الملل، دانشجویان داخلی و کارکنان

32- بازدید میدانی آقای دکتر مهدی جمالی فر معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی کل کشور از دانشگاه مذاهب اسلامی استان گلستان( شعبه گنبدکاووس)

شعبه گنبد کاووس | تاریخ خبر : 1399-06-29 | تعداد بازید :742

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مذاهب اسلامی، آقای دکتر مهدی جمالی فر معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی کل کشور در حاشیه برگزاری آزمون اختصاصی طلاب شیعه و اهل سنت از شعبه گنبد کاووس بازدید نمودند.

ایشان بعد از بازدید میدانی از فضای عمومی دانشگاه از جمله کتابخانه، سالن جلسات، اتاق انجمن های علمی، مهمانسرا و غیره، جلسه ای صمیمانه با سرپرست و کارکنان شعبه برگزار نمودند. آقای دکتر جمالی فر در این جلسه به برخی از موضوعات مربوط به امور فرهنگی و دانشجویی و طرح های در دست  اقدام دانشگاه پرداخته و گفتند باید در جهت رونق بیشتر امور فرهنگی دانشگاه، شورای فرهنگی و انجمن های علمی را به صورت دقیق و علمی بررسی و راه اندازی مجدد کرد چرا که رونق در این امر موجب سرزندگی و نشاط دانشجو و دانشگاه می شود.  

ایشان در ادامه به طرح هایی چون راه اندازی اتاق فکر کتاب و کتاب خوانی، راه اندازی کانال کتاب های صوتی و مجازی، تبادل کتاب کودک،  برگزاری مسابقه های کتابخوانی در میان کارکنان شعبه در جهت ترغیب بیشتر آنان به مطالعه و غیره پرداخته اند.

در ادامه این جلسه نیز حجت السلام و المسلمین عراقی سرپرست شعبه گنبد ضمن تشکر از حضور ارزشمند آقای دکتر جمالی فر و استقبال از طرح های ایشان در امور فرهنگی به بیان برخی از طرح ها و برنامه های فرهنگی، دانشجویی و رفاهی برگزار شده شعبه گنبد پرداخته و اظهار داشته اند در جهت پیشبرد بهترو بیشتر فعالیت های فرهنگی و دانشجویی باید بسیاری از مشکلات شعبه با کمک مرکز برطرف شود.

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا