جدیدترین اخبار :
  • ویژگی­های پایان­ نامه و رساله­ ها؛ قسمت سوم/ ضابطه مند نبودن کارگروهی در نگارش پایان نامه ها و رساله ها
  • بازدید حضرت حجت الاسلام و المسلمین لطفیان دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و حضرت حجت الاسلام دکتر غلامعلی معاون آموزش و پژوهش شورای برنامه ریزی از دانشگاه مذاهب اسلامی واحد زاهدان
  • بازدید جناب آقای دکتر عرب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سیستان و بلوچستان از دانشگاه مذاهب اسلامی واحد زاهدان
  • دیدار وگفتگوی معاونین دانشگاه مذاهب اسلامی با استانداراستان هرمزگان 30بهمن99
  • گزارش تصویری جلسه پرسش وپاسخ با حضور معاونین دانشگاه مذاهب اسلامی ویژه دانشجویان29/11/99

به همت معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه مذاهب اسلامی؛ سی‌و‌چهارمین کنفرانس بين‌المللي وحدت اسلامی در "پايگاه استنادي علوم جهان اسلام" ثبت شد

دانشگاه | تاریخ خبر : 1399-07-08 | تعداد بازید :779

به همت معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه مذاهب اسلامی، سی‌و‌چهارمین کنفرانس بين‌المللي وحدت اسلامی در پايگاه استنادي علوم جهان اسلام ثبت شد.

سی‌و‌چهارمین کنفرانس بين‌المللي وحدت اسلامی با موضوع «همکاری‌های اسلامی در مواجهه با مصائب و بلایا» در فهرست همايش‌هاي مورد تاييد پايگاه استنادي علوم جهان اسلامISC  به ثبت رسيد.

این کنفرانس بین‌المللی با كد اختصاصي99200-86552 در فهرست همايش‌هاي مورد تاييد آن پايگاه ثبت كرده است.

طبق قوانین جدید و مصوبه وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین دستورالعمل برگزاری کنگرهها و همایش‌های علمی ـ پژوهشي از این پس تنها کنفرانس‌هایی که در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC  به ثبت رسیده باشند دارای اعتبار از نظر وزارت علوم هستند و تنها مقالات ارائه شده در همایش‌ها و کنگرههای نمایه شده در ISC دارای امتیاز پژوهشی و نمره علمی می‌باشند.

لذا به اطلاع می‌رسانیم این کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ثبت و نمایه گردیده است و کلیه مقالات پذیرش شده در این کنفرانس از امتیاز فوق بهره‌مند شده و در آن نمایه می‌شوند. سی‌و‌چهارمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی در تاریخ ۸ تا ۱۳ آبان‌ماه برگزار خواهد شد.

معاونت پژوهشی دانشگاه مذاهب اسلامی از همه پژوهشگران و محققان دغدغه‌مند جهت نگارش مقاله دعوت به عمل می‌آورد. محورهای همایش و اطلاعات بیشتر از لینک زیر قابل دسترسی است.

www.iuc.taqrib.ir

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا