جدیدترین اخبار :
  • تمدید مهلت ثبت‌نام در انتخابات مجازی شورای صنفی- دانشجویان دانشگاه مذاهب اسلامی تا 12 آبانماه
  • برگزاری اولین جلسه کمیته دانشگاهیان، فرهنگیان و فرهیختگان شورای اجتماعی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان
  • حضور سرپرست واحد زاهدان در برنامه زنده شبکه استانی هامون با موضوع فضائل شخصیت امام رضا(ع)
  • مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی استان گلستان(شعبه گنبدکاووس) معرفی شد
  • 33- پایگاه مرحوم آیت الله تسخیری دانشگاه مذاهب اسلامی استان گلستان(شعبه گنبدکاووس) افتتاح شد

دکتر سید محمد حسینی در مراسم معارفه: باید تمام تلاش خود را به کار گیریم تا دانشگاه مذاهب اسلامی در سطح جهانی به رتبه های بالای علمی دست یابد

دانشگاه | تاریخ خبر : 1399-07-15 | تعداد بازید :819

جلسه معارفه دکتر سید محمد حسینی؛ رئیس جدید دانشگاه مذاهب اسلامی با حضور و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، مولوی اسحاق مدنی عضو شورای عالی مجمع تقریب و جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه مذاهب اسلامی صبح امروز سه شنبه 15 مهرماه در سالن شهید ماموستا شیخ الاسلام دانشگاه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

دکتر سید محمد حسینی رئیس جدید دانشگاه مذاهب اسلامی در این مراسم ضمن تشکر از دبیرکل محترم مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و دکتر مختاری ریاست سابق دانشگاه مذاهب اسلامی به تلاش های بزرگان عرصه تقریب همچون آیت الله بروجردی، آیت الله واعظ زاده خراسانی، آیت الله تسخیری و ... اشاره کرد و برای درگذشتگان این عرصه طلب آمرزش و مغرفت کرد.

وی خاطر نشان کرد: نباید زمان را از دست دهیم، بلکه باید کلیه تلاش های خود را به کار گیریم تا این دانشگاه بتواند در سطح جهانی به رتبه های بالای علمی دست یابد که البته کار آسانی نیست اما نباید در این زمینه تردید کرد. همه باید دست به دست هم دهیم تا به این مهم دست یابیم، امیدوارم دستگاههای مربوطه نیز در این زمینه ما را یاری رسانند.


دکتر حسینی ادامه داد: جهان اسلام عامل خیر و برکت فراوانی است و می توان از تجربیات یکایک افراد آن استفاده کرد تا برنامه های متنوعی در حوزه های اداری، مالی و علمی در دانشگاه داشته باشیم و فصل جدیدی را آغاز کنیم.

رئیس جدید دانشگاه مذاهب اسلامی در ادامه با تسلیت به مناسبت ایام اربعین حسینی گفت: فضایی که در اربعین وجود دارد، نمایش قدرت، مودت و دوستی بین همه پیروان مذاهب اسلامی است و باید به نحو احسن از این فضا بهره برد.

 

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا