جدیدترین اخبار :
  • مصاحبه دکتر داود زرین پور سرپرست واحد زاهدان با روزنامه بین المللی الوفاق
  • پیش‌بینی مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲
  • در جلسه نقد کتاب "مذاهب در ایران" مطرح شد؛ جای خالی تفسیری شفاف و بدون زاویه از مذاهب اسلامی
  • دوره آشنایی با جریان های فکری و فرهنگی کشور عراق برگزار می‎گردد
  • اسامی برندگان مسابقه بزرگ کتابخوانی "ارج‌ نامه انسان" با شرکت ۱۷۴۴ نفر اعلام شد

اطلاعیه دانشگاه مذاهب اسلامی درخصوص برگزاری مرحله دوم ارزیابی تخصصی آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال 1400

تاریخ اطلاعیه : 0/03/01 | تعداد بازدید :2892

برگزاری مرحله دوم ارزیابی تخصصی آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال 1400

مقدمه

دانشگاه مذاهب اسلامی ضمن تبریک به پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال 1400، شرایط و ضوابط ثبت‌نام و شرکت داوطلبان در مرحله دوم آزمون نیمه‌متمرکز دکتری را به شرح ذیل اعلام می‌کند. داوطلبان می‌توانند بر اساس کد رشته‌هایی که از طرف سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است از تاریخ 02/03/1400 لغایت 09/03/1400 نسب به ارسال مدارک به آدرس ایمیل mazaheb1400@mazaheb.ac.ir اقدام نمایند.

شرایط عمومی - اختصاصی

 احراز تمام شرایط اعلامی در دفترچه شماره یک و دو آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال 1400 سازمان سنجش آموزش کشور

تذکر مهم 1: داوطلبانی می‌توانند در این مرحله ثبت‌نام نمایند که حد نصاب تعیین‌شده دانشگاه را در مرحله اول آزمون کسب نموده و از طرف سازمان سنجش کشور به دانشگاه معرفی شوند.

تذکر مهم 2: رشته امتحانی انتخابی داوطلبان در دوره دکتری می‌بایست متناسب با رشته تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد، مطابق ستون مربوط به رشته‌های مرتبط، جدول رشته‌ها و مواد امتحانی آزمون دفترچه شماره 1 آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال 1400 باشد.

تذکر مهم 3: پذیرفته‌شدگان مرد باید از لحاظ خدمت وظیفه عمومی شرایط مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه‌متمرکز دکتری سال 1400 را دارا باشند.

 داوطلبان پس از پذیرش نهایی و قبول در دوره دکتری دانشگاه مذاهب اسلامی، قبل از آزمون جامع ملزم به ارائه مدرک زبان معتبر حسب مصوبات شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه می باشند.

مدارک موردنیاز برای انجام مصاحبه

داوطلبان لازم است مدارک به شرح ذیل را در بازه زمانی 02/03/1400 الی 09/03/1400 به آدرس mazaheb1400@mazaheb.ac.ir ارسال نمایند. به مدارکی که بعد از مصاحبه ارائه شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

1. اسکن صفحه اول شناسنامه و کارت ملی (در صورت داشتن توضیحات در شناسنامه، اسکن صفحه توضیحات ضروری است.)

2. اسکن اصل مدرک کارشناسی ارشد به همراه ریزنمرات با ذکر معدل کل.

توجه1: برای دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ارشد، اسکن گواهی تأییدشده دانشگاه محل تحصیل مبنی بر فارغ‌التحصیل شدن تا تاریخ 30/07/1400 با ذکر معدل کل به همراه ریزنمرات و ذکر تاریخ احتمالی فراغت از تحصیل.

3. اسکن اصل مدارک مربوط به مقالات با نمایه معتبر (همانند ISI و ...)، کتاب، مدرک زبان

توجه 2: آن دسته از پذیرفته‌شدگان که با استفاده از سهمیه مربیان در چند برابر ظرفیت پذیرش قرارگرفته‌اند، در صورتی می‌توانند در مصاحبه شرکت نمایند که کلیه شرایط و ضوابط آیین‌نامه ادامه تحصیل مربیان را دارا باشند.

توجه3: اسکن حکم کارگزینی ممهور به مهر هیأت ممیزه دانشگاه‌های تابع وزارت علوم و یا اصل گواهی مبنی بر عضو هیأت علمی رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی دانشگاه محل خدمت که به تأیید بالاترین مقام مسئول رسیده باشد.

توجه 4: اسکن معرفی‌نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیأت علمی برای مربیان دانشگاه آزاد اسلامی الزامی است.

4. بارگزاری اصل فیش واریزی هزینه مصاحبه به همراه مدارک

هزینه ثبت‌نام برای مصاحبه

پرداخت مبلغ 1،500،000 ریال (یکصد و پنجاه هزار تومان) بابت هزینه ثبت‌نام برای هر کد رشته محل که به حساب 55138486 بانک تجارت شعبه فلسطین جنوبی و ارسال تصویر فیش واریزی.

توجه مهم: وجه پرداخت‌شده ثبت‌نام، (در صورت انصراف و یا عدم پذیرش نهایی متقاضی، اشتباه در پرداخت و ...) به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد. لذا داوطلبان محترم ضروری است قبل از واریز هزینه دقت لازم را به عمل آورند.

تاریخ و نحوه مصاحبه

 روز و تاریخ مصاحبه از متقاضیان دانشگاه مذاهب اسلامی از تاریخ 10/03/1400 تا 15/03/1400 خواهد بود که اطلاعات دقیق زمان بندی در اطلاعیه بعدی اعلام خواهد شد.

 امتیاز بررسی سوابق علمی و مصاحبه در شیوه آموزشی – پژوهشی 50 است که 20 امتیاز مربوط به آموزشی و پژوهشی و 30 امتیاز به مصاحبه اختصاص داده‌شده است.

نظر به اینکه تنها مرجع رسمی اطلاع‌رسانی در خصوص شرایط ثبت‌نام مرحله دوم آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال 1400 دانشگاه مذاهب اسلامی می باشد، داوطلبان باید اطلاعات را از طریق سایت دانشگاه به نشانی Mazaheb.ac.ir پیگیری و نکات اعلام شده را به دقت مطالعه و مطابق تاریخ های اعلام شده نسبت به ثبت نام و حضور در مصاحبه اقدام نمایند.

 

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا