جدیدترین اخبار :
  • فراخوان دعوت از پژوهشگران و محققان
  • دکتر حسن بیارجمندی سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی واحد گنبد کاووس: پیشرفت های علمی اهل سنت مرهون راهبرد تقریب است.
  • تقویت رویکرد حسابرسی عملکرد در نظام مسائل استان گلستان و حل آنها از جمله در حوزه فرهنگ تقریب مذاهب اسلامی در جلسه سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی گلستان با مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان مطرح شد.
  • در آیین تکریم استادان دانشگاه چه گذشت
  • شورای بسیج اساتید دانشگاه مذاهب اسلامی اعضای جدیدش را شناخت

فراخوان دانشگاه مذاهب اسلامی برای جذب دانشجو

دانشگاه | تاریخ خبر : 1400-02-06 | تعداد بازید :356
دانشگاه مذاهب اسلامی از میان طلاب حوزه‌های شیعه و مدارس رسمی علوم دینی اهل سنت برای سال تحصیلی جدید، دانشجو می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه،  معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مذاهب اسلامی با بیان این خبر، گفت: دانشگاه مذاهب اسلامی علاوه بر جذب دانشجو از طریق کنکور سراسری ، به طور خاص نیز از میان طلاب حوزه‌های شیعه و مدارس رسمی علوم دینی اهل سنت در آزمون اختصاصی دانشجو می پذیرد.
 
دکتر قاسم جعفری معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مذاهب اسلامی دراین باره افزود: دانشگاه مذاهب اسلامی براساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با نظارت سازمان سنجش و آموزش کشور از میان طلاب حوزه‌های شیعه و مدارس رسمی علوم دینی اهل سنت در کلیه مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برای ساتل تحصیلی جدید دانشجو جذب خواهد کرد.
 
وی افزود: در مقطع دکتری در رشته‌های فقه و مبانی حقوق اسلامی، علوم قرآن و حدیث و تاریخ اسلام و همچنین در مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌های فقه مقارن و حقوق خصوصی، فقه مقارن و حقوق عمومی اسلامی، فقه مقارن و حقوق جزای اسلامی، تاریخ اسلام و علوم قرآن و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی، ادیان ابراهیمی و عرفان اسلامی آزمون اختصاصی برگزار خواهد شد.
 
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مذاهب اسلامی ادامه داد: در مقطع کارشناسی نیز در رشته‌های فقه و حقوق امامیه، فقه و حقوق شافعی، فقه و حقوق حنفی، علوم قرآن و حدیث، زبان و ادبیات عربی،تاریخ اسلام و ادیان و مذاهب و فلسفه و عرفان اسلامی دانشجو پذیرفته خواهد شد.
 
وی با تأکید بر اینکه علاقه‌مندان از روز اول اردیبهشت ماه تا 15 خرداد ماه برای ثبت نام مهلت دارند، خاطرنشان کرد: همچنین جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سامانه ثبت نام آزمون آنلاین به آدرس http://reg.mazaheb.ac.ir مراجعه نمائید.
 
دکتر جعفری معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مذاهب اسلامی ضمن ابراز امیدواری برای موفقیت دانشجویان جدید الورود، در پایان اظهار کرد: آزمون پذیرش دانشجو در روز 30 خرداد ماه برگزار خواهد شد.

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا