جدیدترین اخبار :
  • حفظ ادبیات فاخر تقریبی و دوری از ادبیات ضد تقریبی
  • کارگاه آموزشی «پروپوزال‌نویسی پایان‌نامه‌ها و رساله‌های علوم اسلامی»
  • انتشار شمارۀ 15 «دو فصلنامۀ فقه مقارن» و شماره 53 «دو فصلنامه مطالعات تقریبی مذاهب اسلامی»
  • فراخوان همکاری علمی ـ پژوهشی
  • مهمترین راهبردهای تدوین آثار پژوهشی دانشگاه مذاهب اسلامی
برگزاری ششمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه با حضور دکتر حسینی

تصویب 42 عنوان برنامه فرهنگی برای اجرا در تابستان/ اجرای بیش از 90 عنوان برنامه از مصوبات جلسات شورای فرهنگی

دانشگاه | تاریخ خبر : 1400-04-28 | تعداد بازید :549
ششمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه مذاهب اسلامی روز یکشنبه 27 تیرماه با حضور دکتر سید محمد حسینی؛ رییس دانشگاه، معاونین و سایر اعضای حقیقی و حقوقی در سالن جلسات دانشگاه برگزار گردید.

 در ابتدای این نشست دکتر سید محمد حسینی؛ رییس دانشگاه مذاهب اسلامی با تأکید بر اهمیت و جایگاه فعالیتهای فرهنگی در دانشگاه گفت:"بی تردید برنامههای فرهنگی و فعالیتهای دانشجویی در کنار فعالیتهای آموزشی، علمی و پژوهشی بسیار مهم و اثرگذار است و در تحقق تقریب و وحدت که هدف این دانشگاه است، نقش مهمی دارد".

رییس شورای فرهنگی دانشگاه بر برگزاری منظم و مستمر این شورا به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شوراهای دانشگاه برای سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در فعالیتهای فرهنگی دانشگاه تأکید کرد.

در ادامه این جلسه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن قدردانی از توجه ویژه ریاست محترم دانشگاه و اهتمام اعضای شورای فرهنگی دانشگاه در برگزاری جلسات، بررسی و تصویب برنامه‌های فرهنگی، قدردانی کرد.

 سپس دستورات و پیشنهاد‌های ارائه‌شده انجمن‌های علمی، کانون‌های فرهنگی دانشجویی و معاونت فرهنگی دانشجویی در تهران و شعب مطرح شد و پس از بحث و بررسی 42 عنوان برنامه و طرح تصویب شد.

گفتنی است در جهت اجرای مصوبات شورای فرهنگی دانشگاه بیش از 90 عنوان برنامه از سوی کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی و تشکل‌های دانشجویی اجرایی شده و در درگاه معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به ثبت رسیده است.

در پایان این جلسه از زحمات «مهدی هاشم زاده»، مسئول پیشین بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی تقدیر شد.

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا