جدیدترین اخبار :
  • اطلاعیه برگزاری مرحله دوم ارزیابی و مصاحبه تخصصی آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال 1401
  • دانشگاه مذاهب اسلامی میزبان گردهمایی فرهیختگان دانشگاهی تدبر در کلام وحی (ویژه اساتید و دانشجویان الهیات تهران)
  • کارگاه علمی - آموزشی " مقاله نویسی"
  • دانشگاه مذاهب اسلامی جزو دانشگاه‌های نسل چهارم است/ شهید مطهری از پیش‌قراولان و نظریه‌پردازان تقریب مذاهب اسلامی بودند
  • آغاز ثبت نام دور جدید آشنایی با کشورهای جهان اسلام یازدهمین دوره/آشنایی با کشور عربستان

دکتر مختاری در نشست صممیمی با پرسنل دانشگاه: امیدوارم در سال 97 با همفکری، همدلی و تلاش بیش از پیش دانشگاه را به جایگاه حقیقی و اهدافی که مقام معظم رهبری ترسیم نمودند برسانیم

دانشگاه | تاریخ خبر : 1397-01-20 | تعداد بازید :2545
ان شاء الله در سال 97 نیز با همفکری، همدلی،همت و قوت مسیر پیشرفت و توسعه دانشگاه را بیش از پیش دانشگاه دنبال می کنیم تا دانشگاه را به جایگاه حقیقی خود و اهدافی که مقام معظم رهبری ترسیم نمودند برسانیم.

به گزارش روابط عمومی، جلسه دیدار صمیمی ریاست محترم دانشگاه مذاهب اسلامی، جناب آقای دکتر مختاری با پرسنل و کارکنان دانشگاه روز یکشنبه 19 فروردین 97 از ساعت: 12 الی 13 در سالن همایش شهید ماموستا شیخ الاسلام برگزار گردید.

در این نشست که با حضور معاونین، مدیران و کارکنان دانشگاه برگزار شد، جناب آقای دکتر مختاری ضمن تبریک سال جدید، بهار طبیعت و اعیاد مبارکه ماه رجب به نامگذاری سال ۹۷ از سوی رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: این نامگذاری نقطه عطف خوبی برای حمایت از تولیدات کشور و تشویق کارآفرینان است که امیدواریم ما نیز به نوبه خود نقش بهینه ای در تحقق این شعار داشته باشیم.

 دکتر مختاری در ادامه مروری بر عملکرد یک سال گذشته دانشگاه مذاهب اسلامی در عرصه های مختلف داشت و افزود: دانشگاه از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بالقوه بالایی برخوردار است که باید به فعلیت در بیایند و این می‌تواند به کشور و نظام خدمات درخشانی داشته باشد.

وی ادامه داد: در سال گذشته دانشگاه با همت و تلاش شبانه روزی مجموعه دانشگاه تحول تحول شگرفی را ایجاد کرد و مطرح شد و از حالت گمنامی درآمد و با همفکری و زحمات همه شما عزیزان حرکت های خوبی با شتاب شروع شد و به اعتراف همه کارهای خوبی در یک سال گذشته انجام گرفت.

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی ابراز امیدواری کرد ان شاء الله در سال جدید نیز با همت و پشتکار و همفکری و همدلی همه جانبه بتوانیم دانشگاه را به جایگاه حقیقی خود برسانیم و به اهدافی که از سوی مقام معظم رهبری ترسیم شده نزدیک کنیم.

دکتر مختاری همچنین به موفقیت های دانشگاه در عرصه های مختلف اشاره و تاکید کرد: امروز با کمک خداوند در زمینه توسعه رشته‌های جدید، جذب اعضای هیئت علمی، ساماندهی گروه های آموزشی، توسعه دانشگاه از لحاظ کمی و کیفی و ایجاد فضای اداری و آموزشی مناسب در حد توان و امکان، افزایش بودجه دانشگاه، جذب دانشجو، ساماندهی انتشارات و منشورات دانشگاه، برگزاری نشست های علمی و کارگاه های آموزشی و پژوهشی، جذب دانشجویان بین المللی از ملیت‌های مختلف، برگزاری برنامه ها و اردوهای فرهنگی و تفریحی برای دانشجویان، برگزاری آزمون جذب اختصاصی طلاب، ساماندهی تشکل ها و انجمن های دانشجویی، ارتباطات گسترده و موثر بین المللی با نهادها و مراکز علمی دنیا، امضا تفاهم نامه های بین المللی، راه اندازی مرکز زبان و مرکز آموزش های مجازی، گسترش شعب داخلی دانشگاه با استفاده از منابع محلی و استانی اقدامات بسیار خوبی انجام شده است.

وی افزود: ان شالله در سال جدید نیز این اقدامات برای حصول نتایج بیشتر با قدرت بیشتری پیگیری خواهد شد و تلاش داریم فضای فیزیکی دانشگاه در واحد مرکزی را با همکاری دستگاه های مختلف به یک فضای آموزشی مناسب تبدیل ‌کنیم و در استانهایی که شعب دانشگاه دایر شده است مجتمع های بین المللی راه اندازی کنیم.

ریاست دانشگاه در پایان ضمن قدر دانی از زحمات و فععالیت های جهادی معاونین و همکارانشان در بخش های مختلف خاطرنشان کرد: تمامی این موفقیت ها در سایه تلاش و همکاری مجموعه دانشگاه (در تهران و واحدها) از پرسنل و اعضای هیئت علمی گرفته تا استادان، دانشجویان و مجموعه دانشگاه بوده تا دانشگاه را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا