جدیدترین اخبار :
  • اولین نشست دانش افزایی از سلسله نشست‌های مهارت و ظرافت‌های تدریس در دانشگاه بین‌المللی مذاهب اسلامی ویژه اعضای هیأت علمی و استادان مدعو برگزار می‌شود
  • امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دانشگاه بین‌المللی مذاهب اسلامی و مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور
  • مصاحبه دکتر داود زرین پور سرپرست واحد زاهدان با روزنامه بین المللی الوفاق
  • در جلسه نقد کتاب "مذاهب در ایران" مطرح شد؛ جای خالی تفسیری شفاف و بدون زاویه از مذاهب اسلامی
  • دوره آشنایی با جریان های فکری و فرهنگی کشور عراق برگزار می‎گردد

گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بین‌المللی مذاهب اسلامی در شش ماهه نخست سال 1401

دانشگاه | تاریخ خبر : 1401-08-29 | تعداد بازید :180

بخشی از وظایف معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، تاسیس و حمایت از انجمن های علمی، کانون های فرهنگی و تشکل های دانشجویی جهت ایجاد فضا و بستر مناسب برای برگزاری کارگاه های آموزشی، نشست های تخصصی، اجرای برنامه های علمی، اخلاقی، فرهنگی و هنری برای دانشجویان و نظارت برحسن اجرای آن ها و گسترش روابط میان اعضای هیات علمی و دانشجویان و همچنین اجرای مصوبات شوراي فرهنگي دانشگاه است.
با تلاش های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی، اکنون چهارده انجمن علمی، کانون فرهنگی و تشکل دانشجویی تحت نظارت این معاونت به ایفای نقش و وظایف خود مشغول می باشند. علاوه براین بخشی از برنامه های فرهنگی نیز مستقیما توسط مدیریت فرهنگی دانشگاه اجرا می گردد.
آنچه در گزارش ذیل آمده است صرفا عناوین 124 فعالیت علمی، آموزشی، فرهنگی و هنری است که توسط انجمن های علمی، کانون¬های فرهنگی ، تشکل¬های دانشجویی و مدیریت فرهنگی دانشگاه مذاهب اسلامی در شش ماه نخست سال 1401، انجام شده است.
لازم به ذکر است برخی از این برنامه های علمی و آموزشی در چندین جلسه اجرا شده است که در این گزارش صرفا به عنوان آن ها اشاره شده است.

 دریافت فایل فعالیت‌های فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه:

فعالیت های فرهنگی شش ماهه اول 1401

 

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا