جدیدترین اخبار :
  • چرا حضور در محیط‌های آنلاین ( برخط ) یا ترکیبی بسیار مهم است/ بخش اول
  • واکنش دکتر سیدعباس صالحی، رئیس دانشگاه بین‌المللی مذاهب اسلامی و نماینده ولی فقیه و مدیرمسئول روزنامه اطلاعات در پی اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم
  • مسابقات ورزشی کارکنان دانشگاه با شعار: ورزش، ســلامتی، پــویایی
  • مدیریت آموزش های تخصصی آزاد دانشگاه برگزار می‌کند/ کارگاه تبادل تجربیات تدریس در دانشگاه، ویژه اعضای هیات علمی و استادان مدعو دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی
  • گروه جهادی بسیج دانشجویی(آغاز کلاس های آموزشی و تربیتی دانش آموزان پایه دوم-واحد بندرعباس

مراسم جشن ولادت حضرت فاطمه(س) در دانشگاه بین‌المللی مذاهب اسلامی برگزار شد

دانشگاه | تاریخ خبر : 1401-10-23 | تعداد بازید :280

مراسم جشن ولادت با سعادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و گرامیداشت روز مادر با برنامه‌های متنوع روز چهارشنبه ۲۱ دی‌ماه در سالن شهید ماموستا شیخ‌الاسلام دانشگاه بین‌المللی مذاهب اسلامی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور و استقبال خوب دانشجویان و همچنین حضور جمعی از مسئولان دانشگاه برگزار گردید ابتدا دکتر ابوالفضل اقبالی؛ پژوهشگر حوزه مطالعات زنان و خانواده به ایراد سخنرانی پرداخت.

در ادامه این برنامه به مناسبت گرامیداشت مقام شامخ مادر با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی از ۳ مادر زحمتکش کارمند دانشگاه خانم‌ها کریمیان، صمدی و مقبلی با اهدای لوح و هديه تقدیر بعمل آمد.

اجرای موسیقی توسط هنرمند محترم آقای سید محسن حسینی و پخش تئاتر طنز دانشجویی ‌که در سال ۱۳۸۳ توسط دانشجویان دانشگاه اجرا و ضبط شده بود و همچنین برش کیک ولادت از دیگر بخش‌‌های این مراسم بود.

در بخش دیگری از این مراسم مسابقه فرهنگی به مناسبت تقارن ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و امام خمینی(ره) برگزار و از ۵ نفر برگزیده این مسابقه تقدیر بعمل آمد.

قرعه کشی در بین دانشجویان متبرک به نام‌های فاطمه و زهرا و اهدای هدیه به ۱۰ نفر از برگزیدگان پایان بخش این مراسم بود.

برای مشاهده گزارش کامل تصویری کلیک کنید

 

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا