جدیدترین اخبار :
  • چرا حضور در محیط‌های آنلاین ( برخط ) یا ترکیبی بسیار مهم است/ بخش اول
  • واکنش دکتر سیدعباس صالحی، رئیس دانشگاه بین‌المللی مذاهب اسلامی و نماینده ولی فقیه و مدیرمسئول روزنامه اطلاعات در پی اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم
  • مسابقات ورزشی کارکنان دانشگاه با شعار: ورزش، ســلامتی، پــویایی
  • مدیریت آموزش های تخصصی آزاد دانشگاه برگزار می‌کند/ کارگاه تبادل تجربیات تدریس در دانشگاه، ویژه اعضای هیات علمی و استادان مدعو دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی
  • گروه جهادی بسیج دانشجویی(آغاز کلاس های آموزشی و تربیتی دانش آموزان پایه دوم-واحد بندرعباس

فراهم شدن دسترسی به منابع پایگاه سیویلیکا (civilica) 

دانشگاه | تاریخ خبر : 1401-10-27 | تعداد بازید :244

به اطلاع اعضاء هیئت‌علمی و دانشجویان محترم دانشگاه مذاهب اسلامی می‌رساند؛ دسترسی به منابع پایگاه سیویلیکا فراهم‌شده است. کاربرانی که از سیستم‌های دانشگاه یا از طریق wifa دانشگاه به اینترنت دسترسی دارند، به سایت https://civilica.com مراجعه کنند. با باز کردن هر صفحه از سیویلیکا، نام دانشگاه به‌صورت خودکار در پایین صفحات در یک کادر قرمز رنگ درج می‌شود. در این صورت با مراجعه به صفحه هر خلاصه مقاله، در باکس دریافت فایل مقاله، گزینه دریافت رایگان IP را ملاحظه خواهید کرد و با درج آدرس ایمیل خود، بلافاصله لینک دریافت مقاله در ایمیل شما خواهد بود. برای استفاده از روش دسترسی IP Base الزامی به ثبت‌نام در سایت ندارید و می‌توانید مستقیماً بدون عضویت از این نوع دسترسی استفاده کنید. 

سیویلیکا برای کاربران خارج از دانشگاه مرکزی و شعبه‌ها روش ساده‌ای را عملی کرده است تا دانشجویان و پژوهشگران بدون مراجعه به محل سازمان، و از هر جایی بتوانند به‌راحتی از دسترسی به منابع علمی استفاده کنند و مقالات را دریافت کنند. بدین منظور از شماره تلفن همراه مجاز به‌عنوان کلید احراز هویت استفاده کرده است. برای این کار ابتدا به‌صورت رایگان در سیویلیکا عضو شوید. توجه کنید که حتماً باید با شماره تلفن همراهی در سیویلیکا عضو شوید که آن شماره در اختیار دانشگاه باشد. عضویت در پایگاه سیویلیکا رایگان است. برای عضویت باید یک شماره تلفن همراه فعال داشته باشید. با ورود به صفحه "عضویت در سیویلیکا" https://civilica.com/register/ پس از درج شماره تلفن همراه خود، یک کد تأیید به شما پیامک می‌شود که در صفحه بعدی در کادر مشخص‌شده باید کد تأیید را وارد کنید. توجه نمایید درصورتی‌که با این شماره همراه، قبلاً ثبت‌نام انجام داده باشید، خطایی مبنی بر تکراری بودن شماره همراه دریافت می‌کنید در این صورت کافی است به صفحه ورود به‌حساب کاربری مراجعه نموده و با شماره همراه و رمز عبوری که از قبل داشتید وارد حساب کاربری خود شوید.

نکته: اگر از قبل در سیویلیکا عضو هستید، و شماره تلفن همراه شما در لیست مجاز مرکزی تعریف‌شده است، نیازی به هیچ اقدامی نیست. پس از ورود به سایت، همه کنترل‌ها را سیویلیکا انجام می‌دهد. با مراجعه شما به صفحه هر مقاله، در قسمت دریافت فایل کامل، به‌صورت خودکار گزینه دریافت رایگان را نمایش می‌دهد.

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا