جدیدترین اخبار :
 • فراخوان همکاری علمی_ پژوهشی اعضای محترم هیات علمی
 • برگزاری کارگاه حقوقی در واحد بندرعباس
 • فراخوان ارسال طرح‎نامه به "کارگروه ملی مذاهب اسلامی" دبیرخانه حمایت از کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره
 • آغاز ثبت‌نام داوطلبان آزمون اختصاصی دانشگاه بین‌المللی مذاهب اسلامی
 • اکران فیلم غریب در شعبه بندرعباس

فراخوان پذیرش بدون آزمون دکتری (استعدادهای درخشان) سال تحصیلی 1403-1402 دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی

دانشگاه | تاریخ خبر : 1402-02-18 | تعداد بازید :552

دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی در اجرای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر برای ورود به دوره دکتری با استناد به آیین نامه‌های وزرات علوم، تحقیقات و فنآوری و مصوبات شورای آموزشی دانشگاه­، برای سال تحصیلی 1403-1402 از بین دانشجویان برتر، در رشته های فقه و مبانی حقوق اسلامی، تاریخ اسلام، علوم قرآن و حدیث با شرایط زیر دانشجو می پذیرد:

 الف - شرايط عمومي :

 1. دارا بودن صلاحیت عمومی به تشخیص هیأت مرکزی گزینش دانشجو
 2. نداشتن منع قانونی ادامه تحصیل از لحاظ خدمت وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد.

ب-  شرايط اختصاصي :

 • دارا بودن مدرك كارشناسي ارشد مرتبط با رشته مورد تقاضا و مورد تأیید وزارت علوم از يكي از دانشگاه‌های داخل كشور
 • دارا بودن حداقل ميانگين كل 16 در مقطع كارشناسی
 • دارا بودن حداقل ميانگين كل 17 (بدون احتساب نمره پایان‌نامه) در مقطع كارشناسي ارشد
 • بيش از دو سال از تاريخ دانش آموختگی در مقطع كارشناسي ارشد نگذشته باشد
 • کسب حداقل امتیاز 60 از فعالیت های آموزشی، پژوهشی و مصاحبه (براساس جداول 1-2-3)
 • متقاضی باید تا تاریخ 31/6/1402 دانش‌آموخته شود.
 • اتباع غیر ایرانی نمی توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.
 • فقط متقاضیانی که از طریق آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سازمان سنجش پذیرفته باشند، می توانند از تسهیلات دوره دکتری استفاده نمایند.
 • هر دانشجو صرفاً می تواند نسبت به اخذ پذیرش از یک دانشگاه اقدام نماید.
 • پذیرش افراد واجد شرایط در همان رشته تحصیلی یا رشته های تحصیلی مرتبط با رشته تحصیلی مقطع کارشناسی-ارشد متقاضی، به تشخیص گروه آموزشی و تایید شورای آموزش دانشگاه امکان پذیر می باشد.
 • تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده در مقطع دکتری مجاز نیست.
 • دارندگان مدرک حوزوی معادل کارشناسی چنانچه دوره کارشناسی ارشد خود را از طریق آزمون تحصیلات تکمیلی سازمان سنجش وارد شده اند، با احراز سایر شرایط می توانند متقاضی استفاده از تسهیلات این آئین نامه باشند.

 

 

 

 

 

 

*** داوطلبان می‌توانند حداکثر تا 28 اردیبهشت ماه نسبت به تکمیل و ارسال مدارک درخواستی به آدرس ایمیل mazaheb1402@mazaheb.ac.ir  اقدام نمایند. (لطفا شماره تلفن همراه خود و کلمه استعداد درخشان را در ایمیل ارسالی درج نمائید.)

1.اسکن عکس پرسنلی 4*3

 1. اسکن صفحه اول شناسنامه و کارت ملی
 2. اسکن مدرک کارشناسی
 3. اسکن مدرک کارشناسی ارشد

توجه: برای دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ارشد، اسکن گواهی تأییدشده دانشگاه محل تحصیل مبنی بر فارغ‌التحصیل شدن تا تاریخ 31/06/1402 با ذکر معدل کل الزامی است.

 1. تصویر گواهی نامه زبان طبق جدول شماره 3 (در صورت داشتن)
 2. مدارک مقالات چاپ شده یا پذیرفته شده در مجلات علمی- پژوهشی و علمی ترویجی( در فرمت PDF)
 3. مدارک کتاب چاپ شده( صفحه عنوان )
 4. تصویر گواهی شرکت در همایشهای معتبر علمی ملی و بین المللی
 5. تصویر سوابق آموزشی

10.تکمیل فرم اطلاعات فردی، آموزشی و پژوهشی (پیوست)

 1. اسکن فیش واریزی

 

هزینه ثبت‌نام در دوره:

مبلغ 1،500،000 ریال (یکصد و پنجاه هزار تومان) بابت هزینه ثبت‌نام به حساب 55138486 نزد بانک تجارت پرداخت شود. (شناسه واریز 13778811789)

توجه مهم: وجه پرداخت‌شده ثبت‌نام، در صورت انصراف و یا عدم پذیرش نهایی متقاضی یا اشتباه در پرداخت به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد. لذا داوطلبان محترم ضروری است قبل از واریز هزینه دقت لازم را به عمل آورند.

 

دانلود اطلاعات فردی، آموزشی و پژوهشی دوره بدون آزمون دکتری سال تحصیلی 1403-1402 (استعداد درخشان)

 

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا

https://perizinan.jambikota.go.id/slot-deposit-pulsa/https://aar-healthcare.com/slot/https://dek.chula.ac.th/uploads/truewallet-slot/https://covid19.dairikab.go.id/slot-server-luar/http://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/uploads/akun-pro-kamboja/https://pppi.sulselprov.go.id/assets/-/slot-gacor/https://altamash.edu.pk/akun-pro-kamboja/http://evisit.humbanghasundutankab.go.id/data-hk/https://pppi.sulselprov.go.id/-/slot-deposit-pulsa/http://lexsportiva.in.ua/akun-pro-thailand/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/uploads/slot-ovo/https://journals.missouri.edu/slot-deposit-pulsa/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/uploads/slot-deposit-dana/http://jih.fh.unsoed.ac.id/pages/slot-deposit-pulsa/http://stikeskendal.ac.id/wp-content/slot-deposit-pulsa/http://stikeskendal.ac.id/wp-content/slot-luar-negeri/https://simponie.minselkab.go.id/slot-deposit-pulsa/http://ojs3.bkstm.org/slot-luar-negeri/https://salam.edu.af/css/slot-pulsa/https://simponie.minselkab.go.id/slot-deposit-dana/https://journal.niqs.org.ng/akunprokamboja/https://sicantik.bogorkab.go.id/secure/uploads/tpp/bav/slot-demo/https://sicantik.bogorkab.go.id/secure/uploads/tpp/bav/slot-demo/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-demo/https://journals.missouri.edu/slot-deposit-dana/https://stisnu-aceh.ac.id/slot-deposit-gopay-dan-ovo/https://journals.missouri.edu/slot-ovo/https://stisnu-aceh.ac.id/slot-deposit-dana/http://karyailmiah.polnes.ac.id/slot-gacor/http://karyailmiah.polnes.ac.id/slot-deposit-pulsa/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/akun-pro-kamboja/