جدیدترین اخبار :
  • فراخوان همکاری علمی_ پژوهشی اعضای محترم هیات علمی
  • برگزاری کارگاه حقوقی در واحد بندرعباس
  • فراخوان ارسال طرح‎نامه به "کارگروه ملی مذاهب اسلامی" دبیرخانه حمایت از کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره
  • آغاز ثبت‌نام داوطلبان آزمون اختصاصی دانشگاه بین‌المللی مذاهب اسلامی
  • اکران فیلم غریب در شعبه بندرعباس

اطلاعیه برگزاری مرحله دوم ارزیابی تخصصی آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال 1402

دانشگاه | تاریخ خبر : 1402-02-31 | تعداد بازید :831

دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی ضمن تبریک به پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال 1402، شرایط و ضوابط ثبت‌نام و شرکت داوطلبان در مرحله دوم آزمون نیمه‌متمرکز دکتری را به شرح ذیل اعلام می نماید:

شرایط عمومی - اختصاصی

*احراز تمام شرایط اعلامی در دفترچه شماره یک و دو آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال 1402 سازمان سنجش آموزش کشور

تذکر مهم 1: داوطلبانی می‌توانند در این مرحله ثبت‌نام نمایند که از طرف سازمان سنجش کشور به دانشگاه معرفی شوند.

تذکر مهم 2: پذیرفته‌شدگان مَرد باید از لحاظ خدمت وظیفه عمومی، شرایط مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه‌متمرکز دکتری سال 1402 را دارا باشند.

 

*تبصره: شهریه ثابت،تا پایان سنوات مجاز تحصیلی ثابت خواهد بود اما شهریه متغیر واحدهای تخصصی، جبرانی، رساله و آزمون جامع براساس مصوبات سالانه افزایش خواهد یافت.

 

مدارک موردنیاز جهت ارسال

داوطلبان می‌توانند بر اساس کد رشته‌هایی که از طرف سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است از تاریخ 01/03/1402 لغایت 07/03/1402 نسب به ارسال مدارک درخواستی به آدرس ایمیل mazaheb1402@mazaheb.ac.ir  اقدام نمایند. به مدارکی که بعد از مصاحبه ارائه شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد. (لطفا شماره تلفن همراه خود را در ایمیل ارسالی درج نمائید.)

1. اسکن عکس پرسنلی 4*3

2. اسکن صفحه اول شناسنامه

3. اسکن کارت ملی

4. اسکن مدرک کارشناسی

5. اسکن مدرک کارشناسی ارشد

توجه: برای دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ارشد، اسکن گواهی تأییدشده دانشگاه محل تحصیل مبنی بر فارغ‌التحصیل شدن تا تاریخ 31/06/1402 با ذکر معدل کل الزامی است.

6. اسکن فیش واریزی هزینه مصاحبه

 

هزینه ثبت‌نام برای مصاحبه

مبلغ 1،500،000 ریال (یکصد و پنجاه هزار تومان) بابت هزینه ثبت‌نام برای هر کد رشته محل که به حساب 55138486 نزد بانک تجارت پرداخت شود. (شناسه واریز 13778811789)

توجه مهم: وجه پرداخت‌شده ثبت‌نام، در صورت انصراف و یا عدم پذیرش نهایی متقاضی یا اشتباه در پرداخت به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد. لذا داوطلبان محترم ضروری است قبل از واریز هزینه دقت لازم را به عمل آورند.

 

 


 
*ساعت انجام مصاحبه ی هرداوطلب متعاقباً به ایشان اعلام می گردد.

 

مدارک لازم برای روز مصاحبه:

1-یک قطعه عکس 4*3

2-اصل شناسنامه و کارت ملی و تصویر آن

3-اصل مدرک کارشناسی و تصویر آن

4-اصل مدرک کارشناسی ارشد و تصویر آن  (یا اصل گواهی تأییدشده دانشگاه محل تحصیل مبنی بر فارغ‌التحصیل شدن تا تاریخ 31/06/1402 با ذکر معدل کل برای دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ارشد)

5-کارنامه آزمون کتبی دوره دکتری

6-مستندات علمی و پژوهشی (مقاله، تالیف و ترجمه کتاب، مدرک زبان خارجی، سوابق تدریس و ...)

7-اصل فیش واریزی هزینه ثبت نام مصاحبه

 

* نظر به اینکه تنها مرجع رسمی اطلاع‌رسانی در این خصوص دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی است، داوطلبان باید اطلاعات را از طریق سایت دانشگاه به نشانی mazaheb.ac.ir پیگیری و نکات اعلام شده را به دقت مطالعه و مطابق تاریخ های اعلام شده نسبت به ثبت نام و حضور در مصاحبه اقدام نمایند.

 

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا

https://perizinan.jambikota.go.id/slot-deposit-pulsa/https://aar-healthcare.com/slot/https://dek.chula.ac.th/uploads/truewallet-slot/https://covid19.dairikab.go.id/slot-server-luar/http://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/uploads/akun-pro-kamboja/https://pppi.sulselprov.go.id/assets/-/slot-gacor/https://altamash.edu.pk/akun-pro-kamboja/http://evisit.humbanghasundutankab.go.id/data-hk/https://pppi.sulselprov.go.id/-/slot-deposit-pulsa/http://lexsportiva.in.ua/akun-pro-thailand/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/uploads/slot-ovo/https://journals.missouri.edu/slot-deposit-pulsa/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/uploads/slot-deposit-dana/http://jih.fh.unsoed.ac.id/pages/slot-deposit-pulsa/http://stikeskendal.ac.id/wp-content/slot-deposit-pulsa/http://stikeskendal.ac.id/wp-content/slot-luar-negeri/https://simponie.minselkab.go.id/slot-deposit-pulsa/http://ojs3.bkstm.org/slot-luar-negeri/https://salam.edu.af/css/slot-pulsa/https://simponie.minselkab.go.id/slot-deposit-dana/https://journal.niqs.org.ng/akunprokamboja/https://sicantik.bogorkab.go.id/secure/uploads/tpp/bav/slot-demo/https://sicantik.bogorkab.go.id/secure/uploads/tpp/bav/slot-demo/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-demo/https://journals.missouri.edu/slot-deposit-dana/https://stisnu-aceh.ac.id/slot-deposit-gopay-dan-ovo/https://journals.missouri.edu/slot-ovo/https://stisnu-aceh.ac.id/slot-deposit-dana/http://karyailmiah.polnes.ac.id/slot-gacor/http://karyailmiah.polnes.ac.id/slot-deposit-pulsa/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/akun-pro-kamboja/