جدیدترین اخبار :
  • برگراری اردوی علمی - فرهنگی واحد زاهدان به مقصد شهرستان میرجاوه
  • بازدید دانشجویان واحد زاهدان از کتابخانه عمومی استاد کامبوزیا
  • بازدید دانشجویان واحد زاهدان از موزه منطقه ای جنوب شرق (زاهدان) در گرامیداشت هفته میراث فرهنگی
  • برگزاری دومین نشست با موضوع «اخلاق در قرآن کریم» به همت واحد زاهدان
  • برگزاری اولین نشست با موضوع اخلاق در قرآن کریم به همت واحد زاهدان
معارفه معاون جدید پژوهشی و فناوری دانشگاه مذاهب اسلامی

دکتر مختاری ریاست دانشگاه: اعتبار آکادمیک یک دانشگاه به کتب، مجلات علمی، انتشارات و کارهای پژوهشی است/ معاون جدید پژوهشی: ارتقاء جایگاه پژوهشی دانشگاه از مهم ترین دغدغه های اینجانب است

دانشگاه | تاریخ خبر : 1398-02-03 | تعداد بازید :3448

با حضور جناب آقای دکتر مختاری ریاست محترم دانشگاه مذاهب اسلامی، معارفه «سرکار خانم دکتر ندا ملکی» به عنوان معاون جدید پژوهشی و فناوری دانشگاه روز دوشنبه 2 اردیبهشت ماه در دفتر این معاونت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی؛ مراسم معارفه معاون جدید پژوهشی و فناوری دانشگاه مذاهب اسلامی روز دوشنبه 2 اردیبهشت ماه با حضور دکتر مختاری ریاست محترم دانشگاه، دکتر فیاضی معاون توسعه، پشتیبانی و مدیریت منابع، مدیران، کارشناسان و کارکنان این معاونت برگزار و در این نشست سرکار خانم دکتر ندا ملکی به عنوان معاون جدید پژوهشی و فناوری دانشگاه از سوی ریاست محترم دانشگاه معرفی گردید.

دکتر مختاری ریاست دانشگاه در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات جناب آقای دکتر ابراهیمیان در دوره این مسئولیت و آرزوی موفقیت برای ایشان در عرصه جدید همکاری با دانشگاه در واحد قم، گفت: خانم دکتر ملکی نیز پژوهشگر فرهیخته و دارای تحصیلات عالیه بوده و از تجارب خوبی برخوردار هستند که ان شاءالله با حضور ایشان در معاونت پژوهشی شاهد تحولات شگرف در این معاونت خواهیم بود و امیدواریم برنامه‌هایی که در دو سال اخیر آغاز شده به صورت بهتری ادامه پیدا کند.

اعتبار آکادمیک یک دانشگاه به مجلات، کتب، انتشارات و  کارهای پژوهشی است

وی با بیان این که اهمیت پژوهش در دانشگاه به ویژه در دانشگاه مذاهب اسلامی کمتر از مقوله آموزش نیست، بیان داشت: عزت و اعتبار آکادمیک یک دانشگاه به مجلات، کتب، انتشارات و مکتوباتی است که از دانشگاه به مخاطبان منتقل می شود که امیدواریم با حضور ایشان این بخش ها نیز در دانشگاه توسعه یابد و ساماندهی شود.

دکتر مختاری افزود: در بخش مجلات نیز راه اندازی مجلات به زبان‌های عربی و انگلیسی و مشترک با برخی دانشگاه ها در داخل و خارج از کشور جزو نیازهایی است که باید پیگیری شود.

حمایت ازچاپ و نشر کتاب فاخر و ارزشمند با رویکرد تطبیقی با نگاه به مخاطب بین المللی  

رییس دانشگاه مذاهب اسلامی برگزاری نشست های علمی، کنفرانس ها و همایش های منطقه ای و استانی با استفاده از ظرفیت شعب دانشگاه در استان ها، ساماندهی بحث پایان نامه ها و پژوهش های دانشجویی و اعضای هیئت علمی را از دیگر ماموریت های مهم این معاونت برشمرد و ابراز امیدواری کرد که در دوره جدید این موضوعات پیگیری شود.

وی همچنین چاپ و نشر کتاب فاخر و ارزشمند با رویکرد تطبیقی با نگاه به مخاطب بین المللی را از جمله ضرورت های پژوهشی عنوان کرد و گفت: در این زمینه مطالبات از ما بسیار زیاد است و در این راستا باید تلاش وافر صورت گیرد تا خلاء کتاب های ارزشمند و فاخر تقریبی آکادمیک پر شود و در این خصوص ما هرگونه حمایتی که نیاز باشد انجام می دهیم.

معاون جدید پژوهشی دانشگاه: ارتقاء جایگاه پژوهشی دانشگاه از مهم ترین دغدغه های اینجانب است

خانم دکتر ملکی نیز در این نشست ضمن قدردانی از اعتماد ریاست محترم دانشگاه، ابراز امیدواری کرد که به حول وقوه الهی و همکاری بخش های مختلف بتوانیم گام های بلندی در راستای ارتقاء جایگاه پژوهش دانشگاه برداریم تا به آن نقطه مطلوب دست پیدا کنیم به طوری که پژوهش دانشگاه مذاهب اسلامی زبانزد در میان دانشگاه‌های کشور شود.

وی افزود: ارتقاء جایگاه پژوهشی دانشگاه از مهم ترین دغدغه های اینجانب است که ان شاء الله با همکاری و حمایت‌های ریاست محترم دانشگاه این مهم محقق شود.

 در ادامه این نشست مدیران و کارکنان معاونت پژوهشی به معرفی خود و حوزه فعالیت شان پرداختند.

 گزارش تصویری این مراسم را اینجا مشاهده نمائید.

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا