جدیدترین اخبار :
  • برگراری اردوی علمی - فرهنگی واحد زاهدان به مقصد شهرستان میرجاوه
  • بازدید دانشجویان واحد زاهدان از کتابخانه عمومی استاد کامبوزیا
  • بازدید دانشجویان واحد زاهدان از موزه منطقه ای جنوب شرق (زاهدان) در گرامیداشت هفته میراث فرهنگی
  • برگزاری دومین نشست با موضوع «اخلاق در قرآن کریم» به همت واحد زاهدان
  • برگزاری اولین نشست با موضوع اخلاق در قرآن کریم به همت واحد زاهدان

پیام تسلیت رییس دانشگاه مذاهب اسلامی در پی درگذشت "مهندس حسین شیخ‌الاسلام"  

دانشگاه | تاریخ خبر : 1398-12-16 | تعداد بازید :2043

دکتر محمد حسین مختاری؛ ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی در پیامی درگذشت "جناب آقای مهندس حسین شیخ الاسلام" دیپلمات انقلابی، فعال و پیشگام جریان مقاومت و معاون امور بین‌الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

انا لله و انا الیه راجعون 

خبر جانکاه درگذشت "جناب آقای مهندس حسین شیخ‌الاسلام" دیپلمات انقلابی و درخدمت آرمان‌های نظام‌ مقدس اسلامی، چهره فعال و پیشگام جریان مقاومت و حامی انتفاصه مردم مظلوم فلسطین، شخصیتی متدین و متواضع، همکار عزیز در عرصه فعالیت‌های برون مرزی از جمله معاونت امور بین‌الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی که خدمات موثر و شایانی در حوزه سیاست خارجی در زمان مسوولیت‌هایشان ارائه نمودند، موجب تاثر و اندوه فراوان گردید.

سالها مجاهدت و تلاش در تحقق آرمان آزادی قدس شریف و دفاع از انتفاضه فلسطین و حمایت از مقاومت اسلامی در منطقه و فعالیت‌های تقریبی در امور بین‌الملل و کمک به گسترش همکاری‌ نهادهای علمی و دانشگاهی جهان اسلام از جمله ویژگیهای آن مرحوم بود.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به دوستان و آشنایان به ویژه همکاران محترم ایشان در وزارت امورخارجه، مجمع تقریب مذاهب اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی و خانواده معززشان، از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید، رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌نمایم.

محمد حسین مختاری

رییس دانشگاه مذاهب اسلامی 

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا